Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 00:19   #60
NedKelly
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pozwólcie że ominę 2 strony tego tematu i wrócę do 1 o Homoseksualizmie.

Niektórym mogłoby się wydawać że wprowadzenie takich związków byłoby równoznaczne z totalnym upadkiem moralnym społeczeństwa, czy też z głupotą. Pary homoseksualne są spotykane u zwierząt, ale też nie są spowodowane od tak ale przez zaburzenia. Homoseksualizm natomiast nie tyczy się jedynie ludzi, którzy są jakoś upośledzeni w tym zakresie. Imho człowiek jest zbyt skomplikowaną psychicznie istotą że od tak wrzucać każdego do jednego wora. Takie zachowanie może być zarówno skutkiem upośledzeń co i także doświadczenia danego człowieka, a więc są ludzie których się z tego da wyleczyć i tacy którzy nie. Przez w sumię 10 lat przechadzania się po internecie spotkałem parę homo, którzy w mmorpg udawali kobiety(nie tacy typu "buzi buzi plax itenki :**_" xP), oczywiście z góry ich się zorientowałem kim na prawdę byli. Co mi jakich historyjek później nagadali, żeby tylko jakoś swoje zachowanie w grach usprawiedliwić to do dziś żem jest dziw że ktoś taki jeszcze się nie powiesił. Nie żebym sam był jednym z nich ależ skąd! Ale mi ich po prostu szkoda. To są zwyczajni ludzie z problemami, nie takimi jakimi mamy zazwyczaj nacodzień.
Moim zdaniem takie związki nie są niczym złym dla hetero, bo co kogo w końcu obchodzi to kto z kim się liżę. Niech żyją swoim życiem, ja do nich żadnych fochów nie mam. Niech dadzą im pozwolenie na te związki i nie obnoszą się w paradach z tym, bo to jest nietaktowne żeby w takim zaściankowym społeczeństwie tak się wygłupiać. Przecież to tylko ich zabiję. o.O

Drugą sprawą jest adopcja przez takich ludzi dzieci, hmmmm. Czy lepiej żeby takie dzieci miały dwóch tatusiów / mam czy żeby nadal doświadczało przemocy (psychinczej czy fizycznej) w domach dziecka i wszelkich innych instytucjach?

Homo i tak nie przekonasz, nie zmienią na pstryk orientacji tylko daltego że komuś się to nie podoba. Takich jest coraz więcej, dać im żyć a krótko potem działać na wszelkie sposoby żeby było takich ludzi jak najmniej (nie chodzi mi tu o zmuszanie/ zabijanie czy torturowanie lol ), raczej dogadanie się z takim i pytanie się czy na prawdę jest pewien co robi itd.

Jeżeli natomiast chodzi o muzułmanów... o ile wiedzą co to demokracja i nie chcą rozpowszechniać swoich chorych praw zawartych w koranie to wszystko ok.

Ostatnio edytowany przez NedKelly - 08-07-2010 o 00:51.
  Odpowiedz z Cytatem