Zobacz pojedynczy post
stary 05-10-2007, 11:49   #2209
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Nudziłem się trochę i pogadałem z NPCami na pacc area (raczej wątpie abym coś nowego odkrył, ale może trochę przynajmniej przypomnę z tych rzeczy co kiedyś były odkryte). A więc na pierwszy ogień poszedł NPC Loui (który nie boi się jedynie ratów jak słyszałem, ale boi się także króliczków):

-monster
Loui: There must be an army of them, just down this hole.
Nie jestem za dobry z angielskiego (a więc jeżeli coś później żle przetłumaczę to nie narzekajcie tylko powiedzcie jak powinno być poprawnie), ale rozumiem mniej więcej, że chodzi mu o armię potworów w podziemiach, przy których spaceruje

-hole
Loui: While looking for herbs I found that hole. I went down though I had no torch. And then I heard THEM! There must be dozens!
Szukał jakiś ziół i znalazł te podziemia. Zszedł na dół i nie miał pochodni. I zobaczył(?- nie wiem czy o to chodzi jak już mówiłem nie jestem zyt dobry z angielskiego) je!. One musiały być... (?) nie wiem co to to całe dozens (a do słownika też zajrzeć mi sie nie chce)

-rabbits
Loui: So it must have been some magic wielding beasts using creature illusion. Good thing you escaped.
I tu zaczyna się coś zklejać: To muszą być magiczne potwory używające czaru tworzenia iluzji! Przypominacie sobie jak w halloween biegał po tibii króliczek (The Halloween Hare) zamieniający wszystko co spodkał w czarownice, skieletony, duchy, dynie, mumie i wampiry?! Wątpię w to, ale jest możliwość, że gdy pogada się z Louim z halloween to coś nowego nam powie.

-halloween
Brak odpowiedzi.

-rats
Loui: The good thing is, those horrible rats stay in the town mostly. The bad thing is, they do so because outside the bigger Monsters devour them.
To już było tłumaczone... Pewnie to wszystko już było tłumaczone, ale ja na razie gdy mówiono o louim słyszałem tylko powiązania ze szczurami a nim

No i to wszystko co powiedział mi Loui i powiedział chyba mi najwięcej ze wszystkich NPCów. No, a teraz Zerbrus:

najpierw poszły taki pytania jak u loui'ego (odpowiedział tylko na monster):

-monster
Zerbrus: I will slay all monsters who dare to attack this little town.
Rozumiem to tak: Zniszczę wszystkie potwory, które zaatakują te miasteczko.

a później dałem mu pytania "pasujące" do niego:

-weapon
Zerbrus: My weapon is property of the royal army. Find your own one.
Moja broń jest własnością królewskiej armii. Znajdź w niej miejsce dla siebie (?)

-king
Zerbrus: HAIL TO THE KING!

nic więcej mi nie powiedział

Następna: Lee'Delle

-monster
Lee'Delle: There are plenty of them. Buy here the equipment to kill them and sell their loot afterwards!

i to wszytsko od niej, no nie licząc tego:

-sell 500 chain armors
Lee'Delle: Do you want to sell 500 chain armors for 20000 gold?
-yes
Lee'Delle: Sorry, you do not have that many.

No i na koniec Billy:

-monster
Billy: Don't be afraid, in the town you should be save.
W mieście jesteś bezpieczny...

no i to też wszystko co powiedział...

No i dobra to by było na tyle...
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem