Zobacz pojedynczy post
stary 30-10-2010, 12:44   #3648
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reizen Pokaż post
Świat fajny , 2 x mnie zabili ;d

Ale porażką jest to , że chciałem żeby mój kumpel wbił jak najszybciej lvl i mi monki stawiał , podczas gdy jego zabijają 135 lvle , no i tu jest minus , bo widziałem jak 250lvl zabijaja 13 lvle ;d to troche szkoda fraga no ale nie wnikam.
Ceny jak na świat pvp tragiczne , wszystko drożyzna i ludzie żydzą że oferty za dwarven shielda dochodziły nawet do 1 k haha .
Teraz mam narazie 15 lvl , ponieważ nie mam czasu na systematyczną grę , ponieważ mam szkołe i hobby takie jak rower i kulturystyka , no i oczywiście picie i dziewczynki ;d
Ale w zime postaram się zapegować ; d
Cze!
nie graj tu, rzadza te same osoby, nigdy nie bedzie wojny, wiec nie dojdzie do zmiany wladz, w dodatku nic nie maja do roboty procz expienia to wiadomo ze pkuja i pauja. ekipa ktora to ogarniala i pomagala poczatkujacym zostala wyrzucona z servera (np. ja, erwin, calis, clapek jako jedyny z pomagajacych zostal). Nawet u wladzy juz nie ma tej szlachty tylko buraki sie woza rl rla badz czarnuchy. idz na inny server po prostu i tyle, arcania zdechla

SPRZEDAM 99 MSA FULL SUMMONER, DOBRA OPINIA NA SERVERZE, SZANOWANY, NIGDY NIE ZABIL NIKOGO ZA NIC MSG ME!

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 30-10-2010 o 12:51.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem