Zobacz pojedynczy post
stary 26-07-2009, 17:05   #1098
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Nie wiem jak jest w innych regionach, ale u mnie nawet "podwórkowy diler" musi mieć pozwolenie na działalność z góry I nawet nie śni o wydaniu nazwisk, bo lepiej dla niego jest po prostu dostać w tym wypadku dożywocie.
Podwórkowy, właśnie. Jakie pozwolenie, bierze od kogoś towar i nikogo nie obchodzi on do puki jest wypłacalny. No i tacy gówniarze się właśnie boją, bo jak złapią takiego z wyższej półki to on sypie nazwiskami ile się tylko da, żeby dostać najmniejszy wymiar kary.
I wcale nie jest prawdą, że jak taki podwórkowy ujawni nazwisko od kogo bierze to jest dla niego gorzej niż dożywocie, bo nikt mu nic nie zrobi, chyba, że kolejny zaćpany gówniarz. Policja wie o większości dealerów, ma na nich oku, tylko potrzebuje dowodów. Ci od narkotyków mogą zastraszyć, może pobić, żeby nie zeznawać, ale jak ktoś już zeznał to w ich interesie jest, żeby nic mu się nie stało. Poza tym to nie są tacy ludzie co mogą nie wiadomo co, wystarczy, się przeprowadzić i Cię nie znajdą. Mam dwóch znajomych co zeznali na tych na dealerów, tych z góry. Jeden się wyprowadził do anglii, już wcześniej miał to w planach, bo tam jego ojciec siedział już kilka lat, czekał tylko, żeby skończyć tu szkołę. Drugi przeprowadził się na inną dzielnicę i nie miał. żadnych nieprzyjemności z tym, zmienił szkołę, ale dalej jak się go gdzieś spotka można pogadać.
Mojego znajomego złapali z MJ przy sobie, powiedzieli mu bajeczkę od kogo to miał niby kupić i w którym miejscu (byli świadkowie, tylok musieli pokazać, że sprzedawał to, a nie dostarczał kilku osobą) i nawet zawiasów nie dostał.

Wielkimanitu Właśnie dlatego, że o tym głośno to widać jaka rotacja jest w tym dziale przestępczym. Te grupy przestępcze są prędzej czy później rozbijane, to nie jest jedna silna, bezkarna grupa.

I to nie jest nic nadzwyczajnego jeżeli podasz czyjeś nazwiska. Jeżeli palisz, czy coś zażywasz to działasz wbrew polskiemu prawu dla własnej wygody - bo wygodą jest palenia. Jeżeli dilujesz też działasz wbrew prawu i wbrew ludzią których biscy to gówno zażywają i działasz dla zusku. Jeżeli złapią Cię i podasz nazwiska to działasz wbrew tym co Cie w to wpakowali, co na Tobie zarobili i co ich w tym momencie gówno obchodzi Twój los, a działasz dla własnej wygody i własnego zysku.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 26-07-2009 o 17:12.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem