Zobacz pojedynczy post
stary 09-02-2008, 00:31   #107
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pajazek Pokaż post
Gesior, mam taki problem - obrabiałem takie filmiki jak ''przykładowy plik movie maker'' czy jakoś tak i wszystko było normalnie ale jak nakręciłem swój filmik na kamerze to jak przeciągnołem ten filmik na oś czasu to tylko głos słysze, obrazu nie ma

za pomoc z góry dziekuje...

Pozdro

Pajaz
Sciagnij program "VirtualDub" otworz w nim film z kamery i zobacz czy widac obraz i dzwiek. Jak widac to zapisz w jak najwyzszej jakosci i potem taki zapisany obrabiaj w Sony Vegas. Wiem, ze wiele kamer/aparatow z kamera zapisuje filmy z chorych formatach lub z bledami w zapisie. "VirtualDub" doskonale radzi sobie z wszystkimi bledami i dosc szybko je usuwa. Oblsuguje tez wiekszosc znanych standardow (o ile masz kodeki).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez atomek Pokaż post
Gesior plz odpisz

jak zrobili w kiepskich ze na ekranie biegaly 2 albo 3 babki kiepskie, ciagle bylo to samo ujecie

przeciez nie znalezliby takich samych aktorow

@edit

aha, ruszaly sie w rozne strony, wiec jak??
Pewnie nagranie na pustym ekranie w tle i potem wstawienie, bo tak najprosciej to zrobic.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez atomek Pokaż post
ale gowno, film ma moze 2 minuty, sama muzyczka i obrazkow z 5 a zajmuje kilkadziesiat mb
w windows movie maker tak nie ma go*** ten program
Sony Vegas sluzy do porzadnej obrobki filmow. Windows movie maker jest dla idiotow. Jak ktos nie potrafi wybrac przy zapisie "kompresuj: <nazwa kodeka>" to zajmuje po 2GB/minute nawet, bo tyle zajmuje nie skompresowany obraz w najwyzszej jakosci.. jak chcesz szybko i latwo zmniejszyc ilosc miejsca zajmowanego to najpierw zapisuj w najwyzszej jakosc w Sony Vegas, a potem otwieraj w Windows Movie Maker i zapisuj ponownie do *****
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez atomek Pokaż post
dlaczego tylko jedna osoba odpisala, a autor nie

a wiesz jak dodac tlo na filmik na ktorym jest blue screen ? da rade w Vegasie?
Nie wiem czy jest to mozliwe. Ogolnie sony vegas nie ma wielu, az tak profesjonalnych opcji. Mozesz zobaczyc czy nie ma takiej opcji w "After Effects" czy jakos tak.
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem