Zobacz pojedynczy post
stary 24-02-2008, 03:36   #115
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Felixian Pokaż post
Czym najlepiej nagrac filmik ? Frapsem zapewne ?
I jak ustawic frapsa... ?
Bo ja nagrywam frapsem a potem jak zoomuje w vegasie bo strasznie brzydko to wyglada ;\
Z Tibii (gdzie krecisz tylko kawalek ekranu) polecam "HyperCam2", z gier pelno ekranowych polecam nagrywac Frapsem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Felixian Pokaż post
Skrzat~ Zaciągnąłem ten program który mówiłeś, ale jak daje żeby mi nagrywało całe okienko gry to klatki strasznie spadają ;\ Jest jakiś sposób na to ?
Zmienic kompa na lepszego, a tak na serio to poprobuj zmian kodeka do zapisu. Jak chcesz, zeby podczas zoomowania w miare wygladalo to musisz uzywac "bez kompresji" lub "Uncompressed" kodeka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mittsu Pokaż post
Witam
Ja załatwiłem sobie HyperCam'a 2, ale moje nagrania w tym programie wyglądają fatalnie (pikseloza, ciągle coś miga i haczy), nie znam się na konwersji, więc nie wiem czy po konwersji to będzie wyglądało lepiej? Jeżeli nie powinno to tak wyglądać to jak powinienem skonfigurować HyperCam'a?
http://uk.youtube.com/watch?v=Tmi3dUFXCoQ

Gra którą nagrywam jest w rozdzielczości 640x480, i taką też rozdzielczość ustawiłem w opcjach HyperCam'a (próbowałem z wyższą rozdzielczością, pikseloza znika ale haczy dużo bardziej, jakby było z 10 FPS)
btw, istnieje możliwość skontaktowania sie z autorem tematu przez gg, bo obawiam się że będę miał więcej pytań w przyszłości
Tak jak pisalem wyzej. Ustaw bez kompresji, a jesli chcesz nagrywac z Soldata (pelny ekran) to poprobuj jak wychodzi z programem "Fraps".
GG 2558115
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem