Zobacz pojedynczy post
stary 05-03-2008, 00:39   #119
atomek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 10 2007

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
3. Efekty - czyli to za co wszyscy lubią filmy z Sony Vegas.
Taki maly obrazek umiem juz dodawac, zmniejszac, ale nie rozumiem tego:

0:00:00 sec - bez zbliżenia (parametr nie ruszany)

itd. z tymi zerami itp. :/ nic nie rozumiem o co w tym chodzi

Cytuj:
3.6 Przeźroczyste zdjęcia na filmie (ramki i inne fajne rzeczy).
Tego jak na razie rowniez nie umiem Czy naprawde nie mozna w paint? musi byc ten gimp?? Bo ja w paint zrobilem cos takiego (na szybko wiec slabe): http://img301.imageshack.us/img301/213/ramka1gs8.png wiem, ze zle ;/ to na 100% nie to;/ czyli musze ten gimp sciagnac??

Cytuj:
"Opcje renderowania - Video"
filmik ktory powinien miec 24 sekundy, to po zapisaniu mial rowno minute :O (czemu minute? ) zajmowal 1,6 GB i... zamiast obrazu byl czarny ekran, leciala tylko muzyczka :/ czy to moze przez to, ze warstwa jedna byla pusta? To bylo tak:

1 warstwa - byl obrazek (np. vip list co pisales), ale go usunalem, więc byla pusta...
2 warstwa - obraz z filmiku
3 warstwa - muzyka

to przez to po zapisaniu byl czarny obraz? jak tak, to ok... a jak nie, to dlaczego czarny ekran? Filmik bez kompresji,ustawilem tam na "none" w field order itp. bo chcialem sprawdzic.

Cytuj:
Ja używam VirtualDub 1.6.17.0
a Total Video Converter lub Allok QuickTime to AVI MPEG DVD Converter wiesz moze czy zmniejsza rozmiar? Ja uzywam czesciej tego drugiego i filmiki z youtube w .flv zamieniam np. na avi, ale nie wiem czy zmniejsza rozmiar

na razie zmniejszam w windows movie maker, ale wolalbym, aby zapisywalo w .avi :/

Cytuj:
Polecam "Microsoft MPEG-4 Video Codec V3" z pakietu kodeków "K-lite" najnowszego (do pobrania >w google<). Okolo 30MB/minuta, a jakość naprawde powalająca.
za duzo mb ;/ i nie wiem co robić

@topic

poradnik super, wlasnie caly skonczylem czytac

Ostatnio edytowany przez atomek - 05-03-2008 o 01:22.
atomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem