Zobacz pojedynczy post
stary 05-10-2008, 17:44   #52
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Skąd wiem? Bo od połowy swojej kariery liczyłem ^^. W sumie mam więcej ale nie wiem ile dokładnie więc sobie nie dopisywałem choć tysiąc mógłbym doliczyć z czystym sumieniem. Jeśli w jeden dzień ginie przynajmniej po 20 osób, to 2000 to kwestia 100 dni prawda? Więc w 2,5 roku (od wtedy liczę) to chyba żaden problem...? (Ryz, no właśnie Rookstayerem to ja trapowałem od samego początku, chyba nie sądzisz, że to moja 1 postać, czyż nie?) Jeśli twierdzicie, że to niemożliwe to chyba nie macie bladego pojęcia o tym o czym piszecie, lub nie zdaliście z matmy... Jednakże chciałbym przypomnieć jedną rzecz o której chyba wszyscy zapomnieliście, temat nie jest o mnie tylko o trapowaniu, trzymajcie się więc tego, ze mną możecie pogadać na priv.

@Tusk
Z Twoimi wypowiedziami dawno przestałem się liczyć ^^. Nawet się nie staraj.
I nie dostałeś bana za trapowanie? Kolejny powód dlaczego praca GMów jest żałosna.

@down
Nawet nie masz najmniejszych podstaw, by tak twierdzić.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 05-10-2008 o 22:25.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem