Temat: charyzma
Zobacz pojedynczy post
stary 01-06-2010, 00:31   #1
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Król charyzma

Tak to właśnie ja grałem pod nickiem charyzma.
Zostałem zbanowany za domniemane haxy , co niewątpliwie wzbudza we mnie ogromny uśmiech

Fakt jest taki że cheatow nigdy nie używałem i nie zamierzam ... co do screenow nie będę ich wrzucał , ponieważ nie mam ochoty się bawić w uplodowanie ich na lagujące imageshacki czy inne tego typu site'y...

Pewnie zaraz ktoś napiszę , że skoro nie chce wrzucić na pewno haxuje ... oczywiście nie , już od jakiś dwóch tygodni na tym serverze nikt praktycznie nie gra więc chciałem zmienić go na Puchatka i takteż zrobię co jak się domyślacie jest powodem braku chęci wrzucania fotek...

Dobra rada dla was Panowie , jeżeli chcecie utrzymać ten server przy życiu to nie banujcie każdego średniego gracza bo się poniżacie... to że raz zabiłem kolesia przez skrzynkę mogło być zwykłym zbiegiem okoliczności, chociaż tak naprawdę to i tak jestem pewien że admin zauważył po s_i że ja to ttttttttttttttt i standardowo poleciał banik jak poprzednie 100 ) Ale nie martwcie się już mnie na serverze nie zobaczycie ,

Pozdrawiam
tttttttttttttt
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.