Zobacz pojedynczy post
stary 17-03-2013, 02:51   #48
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Dobrze jeżeli spadał t dlaczego jeden z najstarszych rookstayerów jakich tylko świat widział, czyli Master Slayer go nie używa? Z tego co mi wiadomo poison dagger zadaje poza obrażeniami fizycznymi obrażenia od tzw. "zatrucia". Czy mając taki item MS dalej by korzystał z Katany lub Macy, bo uważa, że to wielka tajemnica i nie chce go używać? Miałem okazję widzieć na Antice expiącego Sunrise i expiącego MS'a. Atakowali oni z broni, która nie zatruwała. Dlatego się pytam: dlaczego skoro zdaniem kilku wypowiadających się tutaj graczy najstarsi gracze w historii Tibii nie korzystają z najmocniejszej broni na Rooku? Grając od 2001 roku MS nie zloocił żadnego PD z Minotaura? Gdyby leciał to gracze antici chętnie by go używali, bo po pierwsze ma:
Atk: 18 (w tym 2 od ziemi) Def: 8 (1-ręczny)
a po drugie byłby najlepszą bronią na Rooku.

Czytając niektóre posty nie wiem czy niektórzy próbują trollować czy może mają urojenia psychiczne, nie mam pojęcia. Z resztą podałem argument nie do zbicia wyżej, więc powinno to dać do myślenia tym, którzy "mieli miecz 10 lat temu ale wyszli na maina i nie mają". Każdy może taką głupotę powiedzieć. Istnieją te przedmioty, które były widziane a nawet jak są zachomikowane jakieś wynikające z Buga to z pewnością nie byłby w ich gronie PD, bo "podobno leciał z Minosa".
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem