Zobacz pojedynczy post
stary 19-03-2013, 17:07   #50
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Tak, bez wątpienia ukrywają miecz i go nie używają. Daj spokój, proszę Cię. Podobnie było z moim Orshaa brainem. Jak grałem w 2002 roku to mi poleciał z rotworma. Mam go na postaci ale nie chcę pokazywać, bo nie lubię się chwalić, brzmi znajomo? Widzę, że wiele wiesz o tym co się dzieje na rooku, bo obecnie może Ci nawet bomba atomowa w domu wywalić a loota nie tracisz przy deadzie na rooku. Twierdzę, że PD nie leciał i go nie ma na rooku. Mam prawo to powiedzieć, bo nikt nie jest w stanie udowodnić, że go ma. Kilka osób mi wmawia, że leciał to skoro leciał to na waszych barkach leży odpowiedzialność udowodnienia, że leciał, nie na moich. Powtarzam raz kolejny, PD nie leciał z mino, czego dowodem jest fakt, że nikt go nie posiada. Nie wierzę, że taki rar item by się nie uchował na żadnym charze. Głupią Katane przerzucacie na noob-chary jak wychodzicie z rooka, żeby później nie musieć kombinować a z PD wychodziliście z rooka? PD jeżeli kiedyś na rooku był to tylko z błędu gry, nie z Minosa, czas sobie to uświadomić. Jeżeli jest inaczej to napiszcie mi na który świat wbić i pokażcie miecz.

Informacja na stronie mogła być błędna, bo stronetworzą gracze. Obecnie na wiki ktoś sobie napisał, że Dagger leci z Krak~, bosa z Rookie Guarda, jak do tej pory nikt się z owym mieczem nie zgłosił. Jakoś ludzie bardzo chętnie się chwalą posiadaniem dice, knife'a i MLW a Spike Sworda, Iron Helmet, Poison Dagger pierdolą, że mają po forach a w grze ciężko się doprosić o pokazanie, z czego wniosku chyba nie muszę pisać.

Ostatnio edytowany przez *Achilles* - 19-03-2013 o 17:11.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem