Zobacz pojedynczy post
stary 19-03-2013, 20:43   #52
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wormek1 Pokaż post
Gram duzej niz Darth tam gdzie on i uwierz mi ze ten czlowieczek ma ktoregos z rarow jakimi sa PD i Iron.
Zaraz zaraz... nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wierzysz w fake'i Dartha Saldri?

Sprawa jest prosta: wysoki lvl, konto założone w 2004 roku = +20 do wiarygodności. Moim zdaniem ten jego Iron Helmet to pic na wodę. Jest już kilku rookstayerów, którzy usilnie próbują zaistnieć ale im to średnio wychodzi.

Myślę, że znasz historię Rookguardiana De'Bove. Szczerze mówiąc polubiłem gościa jak zobaczyłem jak potrafił wyśmiać to co teraz noobki robią, żeby zaistnieć. Na przykłądzie wywiadu z nim i jego historii możesz się dowiedzieć jak łatwo jest wkręcić ludzi i nawbijać im do głowy głupot mając wysoki lvl. Z tego co czytałem w wywiadzie raz nawet wkręcił, że ma Spike'a. Wszyscy wierzyli, bo miał wysoki lvl a on musiał mieć z nich niezły ubaw. Postaraj się być bardziej selektywnym i myśleć używając faktów. Saldria się pocił jak tylko mógł, żeby jakoś zaistnieć. Jego LifeThread jest całkiem przyjemny co prawda, bo sporo osiągnął, jednak chciał jakoś zapisać się na kartach historii Rooka. Wymyślił sobie Iron Helmet, z prostego powodu: hełm nie jest zbyt mocny, pasuje do rookowych itemów i po trzecie będzie można powiedzieć, że jest mega-rarem. Osoby, które posiadają takie itemy na Rooku, jak chociażby pomarańcza o czym możesz poczytać czytając kartki z pamiętnika Kyrona chętnie je pokazują, bo mając takie coś są pokorni i jakby to powiedzieć nie muszą nic nikomu udowadniać i zamiast wrzucać fejki do internetu pokazują Ci itemki na żywo i Ty je widzisz i to dokumentujesz. Wyjawiają oni też historię skąd się owe itemy wzięły. Saldria wymyślił, że ma helmet a jakoś nie wierze, żeby nikt nie poporsił go o pokazanie. Wtedy tacy gracze tłumaczą się mówiąc: nie lubię się chwalić, pokazywałem dużo razy. Czyli ma coś nierówno z deklem, bo skoro nie lubi się chwalić to po jaką cholerę wrzuca do internetu informacje o tym. Nie ma co wierzyć w takie bajki. Antica i Nova, to są kopalnie dziwnych itemów, przez buga się pewnie niektóre jakoś uchowały, z tym że tam się nikt nimi nie chwali, tylko gracze spekulują i tworzą legendy.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem