Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2007, 13:23   #335
bmaj
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 7
Domyślny

BOŻE jacy tutaj są żałosni ludzie, wiekszość z was nie ma nawet 50lvl i po co kurwa sie wypowiadacie. Przecierz na tych lvl macie mlvl równy lub wyższy od swojego lvl i powinniście widzieć tylko poprawe(no chyba że grać nie umiecie). Sam przed upkiem grałem MS na 40lvl m lvl 42 i nigdy waste nie miałem!!! Dziennie spokojnie zarobilem około 70k grając góra 5h. Teraz po upku jak wszedłem na niego (nie gram juz nim bo palem gram, wreszcie nie jest to nudna profesja bo duzy wybór ekwipunku) to wymiatałem w porównaniu do tego co było przed upem i myśle aby do niego nie powrócić. Co do polów weźcie nie pierdolcie tutaj o combo p bolt sd bo teraz pal z sd gówno wali 20 socer wiecej od niego wali wiec to jest ogromna strata kasy na sd!!! Wy sorcowie lamentujecie bo musicie teraz zacząć myśleć w grze. Przed upem braliście kilka bp manasów gfb uhow i tylko była utamo vita w biegaliście w bande potworów i same hotkeye. W walce z knajtem to samo utamo vita i mogliście sobie stac bo gówno wam robił a wy poprostu pare sd w odpowiedniej chwili UE i kin padał. Przed upem knajt i pal musieli mysleć i stosować to, oni sie tego nauczyli wy dopiero będziecie musieli i dlatego jest ten caly ryk. I widze tu tylko idiotów, większość gra magami od ostatnie update(zima 2006) bo wtedy dostali powera kolejny up i juz uciekacie. Wbijecie teraz knajtami i palami moze 80lvl przyjdzie kolejny up i znow wrocicie do magów. Poprostu dziecie które nie mają swojego zdania i lecą tam gdzie podobno jest najłatwiej. LUDZIE przy tworzeniu tibii socer miał być profesją najtrudniejszą do wytrenowania!!! A była ponad pół roku najłatwiejsza i to miażdzyła kinow i palow kilkunastokrotnie. Podsumuwująć nauczcie sie grać bo lamentowanie nad wymyślonymi faktami już opanowaliście.
bmaj jest offline