Zobacz pojedynczy post
stary 19-09-2007, 17:55   #70
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Szczęśliwy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Illidan[random] Pokaż post
Cześć jestem nowym użytkownikiem SV 7.0 zrobilem wlasnie mój 1 filmik w okolo 25h i źle zkompresowalem przez SV moj filmik waży teraz ponad 900MB !!! chcialbym skorzystać z VirtualDub ale niemoge go znaleźć a z linka który podałeś gesior niemoge sciągnąc jesli to mozliwe prosze o innego linka do do VB i mam jeszcze prosbe o opisanie jak skonwertować ten mój filmik np w Windows movie makerze?
Link juz zostal podany. Co do zapisu w WMM to:
1. importujesz caly film do WMM
2. dodajesz wszystkie fragmenty importowane do projektu (po dodaniu 1 pliku sam ci go na fragmenty podzieli :/ )
3. klikasz CTRL+P w celu przejscia do zapisu do pliku filmowego
4. klikasz dalej, wybierasz jakos zapisu albo ilość MB jaka ma byc zajeta po zapisaniu filmu i czekasz, czasem dlugo
5. domyslnie film zapisze sie w "Moje Dokumenty> Moje Wideo" lub cos takiego
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BingooCola Pokaż post
Mam wielki problem.Gdy już zapisuje całość jako film sony vegas zapisuje tylko pierwszą sekunde filmu reszty już nie ma wszystko robie tak jak trzeba nie wiem o co chodzi... odp
Na gorze okna edycji masz taka kreske specjalna do zaznaczania i np. jak zaznaczysz kawalek to klikasz "play in loop" czy jakos tak i tylko w kolko na podgladzie ten kawalek odtwarza. Przed zapisem trzeba dokladnie caly film tym czyms zaznaczyc, bo tylko zaznaczony fragment jest renderowany. Czyli pojedz na koniec filmu i zaznacz wszystko do samego poczatku, a potem klikaj zapisz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kloli Pokaż post
hej mam problem z sony vegasem, usiłuje go zainstalować i gdy klikam instaluj, instalacja się przerywa i wyskakuje mi: your system has not been modified... ktoś wie może o co chodzi?
Nie masz jakiegos antywira czy czegos w podobie co blokuje dostep do rejestru/plikow? Masz Windowsa XP?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fotolkr Pokaż post
jest tutaj
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=238&t=113

Niech mi ktoś powie jak można lekko ciąc w tym programie sceny bo to jest chyba niemożliwe jest to jeden z najgorszych programów jaki sobie kupiłem okropnie się na nim pracuje beznadzieja. pozdro
Jak to lekko ciac? Precyzyjnie czy jak?
1. Opisalem jak ciac film na kawalki (zaznaczyc punkt ciecia i kliknac "s")
Jesli chcesz precyzyjnie to przybliz film, a potem tnij, zblizajac mozna dojsc do poziomu ciecia klatka za klatka.
2. Jesli chodzi ci o spowolnienie to nie wiem :/
Napewno taka opcja jest, bo troche osob juz dawalo filmy na zwolnieniu, ale ja nie mam juz Sony Vegas (nowy komp) i nie moge szukac gdzie to jest.
---moze bardziej sprecyzuj swoje pytanie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawlik. Pokaż post
Jak byś mógł podać liknk downloadu tego kodeka było by super.Szukałem go i nie znalazłem ...
http://www.download.net.pl/105/K-Lite-Codec-Pack-Full/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamosblue Pokaż post
heh widze, ze nawet sony vegas pojawil sie wsrod tibijczykow
O to mi wlasnie chodzilo, zeby przestali montowac filmy w WMM :>
//sorry za wolna odpowiedz, ale nie bylem na forum trooche czasu
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem