Zobacz pojedynczy post
stary 07-10-2007, 11:53   #75
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
http://www.youtube.com/watch?v=gfD1m...elated&search=

mam pytanie, czy efekt spowolnienia w tym filmiku pochodzi z Vegasa?
Nie wiem. Pewnie tak. Jak chcesz sie dowiedziec to najlepiej napisz do kogos kto uzywal zwolnienia na swoim filmie i niech Ci powie jak zwolnic.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BingooCola Pokaż post
Dzięki Gesior pomogles mi bardzo Mam ostatnie pytanie.Jak zrobić coś w stylu tak jak w windows movie maker "stopniowo zwiększaj głośność i stopniowo zmienjszaj głośność" jak to zrobić w vegasie?
Na kazdym dzwieku tak samo jak na filmie powinienes miec na koncach na gorze taki punk ktory mozesz w dol pociagniesz. Jak na filmie go pociagniesz to film bedzie sciemniony na poczatku i sie rozjasni. Jak na muzyce to sie sciszy na poczatku, zeby sciszac/poglasciac gdzie chcesz musisz poprostu pociac muzyke "s" i sobie dane kawalki poglasniac/pociszac. Sony Vegas ma tez wsparcie dla innych programow muzyczny. Mozesz sobie ustawic jaki program ma sie odpalic kiedy klikniesz "edytuj" na filmie, potem w takim programie edytujesz dzwiek, zapisujesz i juz masz w Vegasie przerobiony. Do przerobek polecam Sony Sound Forge. Nie za trudny w obsludze, a dajacy duze mozliwosci.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bisio Pokaż post
Siemka poradnik jest świetny i naprawde bardzo mi się przyda bo czegoś takiego szukałem
Ale mam jeden problem i nie wiem co zrobić czy jestem za głupi czy jest to takie łatwe że aż trudne xd ale nie moge wrzucic filmu do sony vegas 7.0 poniewaz jak wiemy filmiki z tibi cam mają rozszerzenie .Rec a sony~~ nie odtwarza tego typu plików tylko np: Windows media player, Winamp itd.
No i teraz co zrobić żeby filmik typu .Rec zrobić w Windows media player użyć hypercama? a moze camstudio? Bardzo prosze o wasza pomoc.
Najpierw musisz filmy zgrac HyperCam 2, a potem mozesz dodawac w Vegasie.
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem