Zobacz pojedynczy post
stary 21-08-2008, 03:51   #164
boniedwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DisBanneD Pokaż post
a gdzie mag 29 lvl ?
mag jak i każda profesja poza druidem z terra rodem ta tym lvlu dobrze zarabia na tombie pod Mount Sternum.
Poziom -2, dużo szkieletów i troche ghouli, czasami baty i poison spidery. Jeśli nie chcesz robić loot baga to ze szkieletow zbieraj tylko viking helmety, z ghouli Vikingi, Brown POC i life ringi, z batów wiadomo że bat wing.
Poziom -3, dużo ghouli i szkieletów, w niektórych miejscach cave rat (lootowanie jak wyżej)
Poziom -4, ghoule, crypt shamblery, beholdery, troszke szkieletów i mumia. Jak bez loot baga to brać to co wyżej, perły, yeallow POC, black shield(to tylko do ozdoby domku albo djina), two handed swordy, morning stary, beho shieldy, beho eye, terra rody, iron helmety, diamenty
Poziom -5, crypt shamblery, beholdery, mumie, ghosty. Loot jak wyżej, ale z ghostów jeszcze White POC, stealth ring i ancient shielda (ozdoba domku albo djin)
Poziom -6, tu już zarobku nie będzie, bo są dragony. Dziury do dragonów kilofem się rozkopuje. Jest też jedna dziura z Guardami i Geomancerem (quest).
Żeby było jasne to złoto brać ze wszystkigo, bo wyżej to ja tylko itemy wymieniłem.

Opisałem sprawdzone miejsce do zarobku dla facc.

Ostatnio edytowany przez boniedwa - 21-08-2008 o 03:54.
boniedwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem