Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 22:37   #36
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Homosie chcąc prawa do adopcji w ogóle nie myślą pod siebie. Tylko jak najbardziej dla dobra dziecka. Nic tak dobrze nie robi na rozwój dziecka, niż życie w homosiowym związku dwóch panów, nie? No ale nic, panowie są szczęśliwi, yeye, mamy dziecko.
Może takich przypadków nie ma za wiele, ale jest trochę ludzi, których od dziecka wychowywały dwie osoby homo i, nie do pomyślenia, jako już osoby dorosłe są całkowicie "normalni" : O Ba, jeden gość miał narzeczoną. Dziecka nie krzywdzi to, że ma dwóch tatusiów albo dwie mamusie - je krzywdzi ograniczone społeczeństwo. Oczywiście ja sam jestem przeciw adopcji, ale po prostu musiałem odpowiedzieć na twój denny argument.

Cytuj:
Pedalenie rozpowszechnia HIV i AIDS. No po prostu musiałem.
Jak każda inna forma uprawiania seksu. DO PIACHU Z KOCHANKAMI!
Aha i mówi się pedałowanie, a nie pedalenie. I nie zauważyłem, żebyśmy schodzili na tematy rowerowe. Nienazywanie rzeczy po imieniu to ucieczka od własnych lęków, czyżbyś bał się homoseksualistów?

EDIT:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
A co do adopcji, to dlaczego w takim razie zamiast już uchronić dziecko przed społeczeństwem, to trzeba je zaadoptować, żeby się meczyło?
Zaraz zaraz. A jak dziecko urodzi się, np., z zespołem downa, to znaczy, że trzeba je zabić, albo trzymać przez całe życie w piwnicy, bo jakieś niedojrzałe gówniarze by się z niego śmiały? To już jest problem społeczeństwa, a nie osoby poszkodowanej. A Karma kiedyś nadejdzie i nie będzie im tak do śmiechu.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 06-07-2010 o 23:27.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem