Zobacz pojedynczy post
stary 01-08-2007, 23:55   #58
paffelek
Użytkownik Forum
 
paffelek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 796
Stan: Niegrający
Imię: Liczbix
Domyślny

Cytuj:
w artykule jest wspomniane balansowanie aspektu ekonomicznego każdej profesji.
Masz racje (ziomek kilka stron wcześniej ) tylko nie wszyscy to rozumieją bo są kretynami! :/ I chyba nigdy tego nie pojmą. Ci co płaczą nad tym że sorc jest do dupy niech przestaną grać albo chociaż pisać na forum. Bedzie spokojniej a i modki bedą miały mniej stargane nerwy... Gram knightem od początku swojej przygody z Tibią i nigdy mi nic nie przeszkadzało tak samo jak nie przeszkadzałby mi ten update gdybym grał sorkiem. To że kiedyś w tabeli wbitego expa w 1 dzień 99% ludzi to byli sorkowie nikomu nie przeszkadzało (1% to knighci którzy potrafią grać). A teraz lamenty że nie można expic, ojejku zaraz się rozpłacze. Gdybyś grał sorcem od początku jak zaczołeś grac w tibie, teraz też umiałbyś expić, tylko że wszyscy którzy teraz płaczą nad balansem postaci zmieniali profesje jak rękawiczki a w Tibii chodzi o to żeby osiągnąć jakiś cel dowolnym typem postaci. O to chodzi w tej całej zabawie a nie że ja sie przerzucę na sorka bo jest lepszy a teraz na palka a potem na knighta... szkoda słów, palców i klawiatury i tak tego nie zrozumiecie. Jak sie nie podoba to nie grać przynajmniej w Tibii będzie więcej mądrych ludzi którzy rozumieją ta grę.
paffelek jest offline