Zobacz pojedynczy post
stary 05-11-2009, 18:24   #146
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
A to mnich nie może być druidem? Ja jestem Rycerzem Koszmaru, ale jestem "knajtem". Coś dziwnego? Mój kumpel jest magiem i też jest Rycerzem Koszmaru.
Ahh zakon rycerzy koszmaru to organizacja ;<. Poza tym druidzi wierzą niby w crunora =d tak więc jedno wg. mnie wyklucza drugie.

--- Beh0lder dodał 4 minut i 44 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post

1. Niema dowodów na jego permanentne (dosadne) nieistnienie, więc drogą dedukcji prawdopodobnie istnieje.
2. CM Craban na zapytanie o istnieniu Questa odpowiedział, że istnieje.
3. Sam Cipsoft powiedział, że jesteśmy bardzo blisko rozwiązania zagadki, ale wciąż za daleko szukamy.
4. Sam fakt, że jest on na wysepce świadczy o tym, że Cipsoft po coś go tam umieścił.
5. Jeśli przynajmniej jedno zdjęcie/film spośród tysięcy nie jest fake'iem tzn., że quest istnieje.
6. Ja gdybym zdobył SoF to bym o tym nie opowiadał, a już na pewno nie zamieszczał jego QS na jakimś tibijskim forum.
1. nie ma tez dowodow ze istnieje
2.Gdzie kiedy co i jak , potwierdzone zrodlo ?
3.hyyhyy co gdzie jak
4.quest prawdopodobnie zbugowany lub zaprzestano nad nim pracy
5. wszystkie sa fakiem
6.Ja bym umiescil bo i tak bym wiedzial ze wszyscy uznaja to za fake i mailbym ubaw ich kosztem (tym ze zignorowali potencjalny zysk).

@down
Cytuj:
* - Chodzi o moją postać, w RL jestem katolikiem ^^
AaAaAa katol!!!!11!!!!!!11!!1oneoneonejedejeden
*wznosi ręce ku chwale Szatana*
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 05-11-2009 o 18:35. Powód: Automerged Doublepost
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem