Zobacz pojedynczy post
stary 05-07-2009, 02:58   #99
Vada
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Każdy ma prawo wyznawać inna religię...

Przy okazji mam pytanie. Będąc nowym na forum nie wiedziałem w jakim dziale założyć temat z następującym pytaniem:
Cytuj:
yo!
Dzisiaj zamówiłem przez opcję "Add Premium Time" na tibia.com ,premium na 90 dni poprzez kartę kredytową Visa Electron.
Niby wszystko przebiegało ok ,dopóki nie wyskoczył błąd o treści: "Internal Error!" ,na ile znam angielski oznacza to "błąd wewnętrzny". No myślę sobie ok ,spoko. Niestety po chwili przychodzi do mnie sms z komunikatem ,że z mojego konta bankowego została pobrana jakaś tam kwota za to premium. Niestety pacca dalej nie było. Po około 5 godzinach pomyślałem ,spróbuję jeszcze raz.
Wszytko robiłem jak wcześniej ,po akceptacji zamówienia wyskoczył mi kolejny błąd ,tym razem o innej treści (tym razem kasy nie pobrało):
"Your order has been rejected because your previous order was erroneous. You cannot make further orders until your previous order has been fixed. Please be patient, we will take care of this matter as soon as possible."
Angielski znam słabo ,ale przetłumaczyłem sobie to na:
"Twoje zamowienie zostalo odrzucone poniewaz poprzednie zamowienie bylo bledne. Nie mozna teraz dokonac zamowienia bo poprzednie nie zostalo zatwierdzone. Prosimy o cierpliwosc ,postaramy sie zadbac o to jak najszybciej."
Niby wszystko jasne ,ale co z moja kasą i kiedy dostane w końcu premium?

Za pomoc serdecznie dziękuje!!
Więc założyłem nowy temat w dziale "Inne".
Od Tempior'a dostałem ostrzeżenie ,którego powodem był "Nie ten dzial + nie jestesmy jasnowidzami. Musisz czekac."
Wydaje mi się ,że jako nowy na forum mogłem nie wiedzieć w jakim miejscu zadać to pytanie. Dodatkowo nie wydaje mi się ,że moje pytanie wymagało umiejętności jasnowidzenia. Chciałem się dowiedzieć co z moimi pieniędzmi oraz co w takiej sytuacji zrobić. Tempior jako osoba rozdająca ostrzeżenia winna mi ,jako (podkreślam raz jeszcze) NOWEMU użytkownikowi wyjaśnić dlaczego temat był nieodpowiedni na moje pytanie ,a który byłby na to odpowiedni.
W związku z powyższym proszę o wyzerowanie licznika punktów ostrzeżeń na moim koncie i/lub wyjaśnienie ,który dział byłby odpowiednim ,aby kolejnego ostrzeżenia nie dostać.
Btw. Jeśli temat był w nieodpowiednim dziale to dlaczego nie został przeniesiony tylko usunięty?
  Odpowiedz z Cytatem