Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2011, 17:24   #112
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Pisalem, ze ty nic nie wnosisz do tematu (z tego co pamientam w innych tematach takze siales ogolny spam).
Przyganiał kocioł garnkowi.

Cytuj:
Nigdy nie napisalem, ze SoF byl w ich posiadaniu (twoje rozumowanie jest co najmniej smieszne).
Cytuj:
Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
Cytuj:
Widze, ze nie potrafisz wczuc sie w klimat gry RPG, przeciez po jego wypowiedz widac, ze cos kreci (chodzi mi o Avar Tara).
Awww.Tak jasne.
Cytuj:
Zle pamietasz, reagowal on rylko na slowo "spikesword"(to nie pomylka, reagowal dokladnie na to slowo).
SS może?

Cytuj:
Tylko ty tak twierdzisz, ludzie ktorzy rozumieja tylko "zrob to a stanie sie to" nigdy nic nie osiagna (mozesz to wywnioskowac nawet z biografi Aleister Crowley'a (o ile ja czytales)).
Może, ale mam rację - te dwie rzeczy to jedyne czego możemy być w 100% pewni odnośnie SoFa.Twierdzisz inaczej? Książka/wypowiedź npc plox.

Cytuj:
Ps. jesli nadal masz zamiar podwazac moje argumety zapraszam na PW, oszczedzisz tym samym innym czytania twoich bezsensownych postow.
Tak przyznaję moje posty nie wnoszą nic do tematu i są bez sensowne i UWAGA Zła wiadomośc: twoje rrowniez
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 31-07-2011 o 17:27.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem