Zobacz pojedynczy post
stary 01-02-2007, 19:26   #85
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Midarth Pokaż post
Jestem pewnien, że w walce 4 na 4, sorcowie mieliby znacznie większe szanse na zwycięstwo, oczywiście pod warunkiem nie spotkania skrajnosci, czyli knightów ze skillami 85, z których każdy miałby icerapiery i stale był gotowy do użycia exori.
Moze doswiadczenia wojennego nie mam za duzego, ale wiem, ze wystrzelic kilka UE w odpowiednim momencie jest niezmiernie trudno, polaczyc to z utrzymaniem na sobie SSA zakladajac ze przeciwnik nie stoi jak glupi jeszcze trudniej. Widzialem 1 przypadek w ktorym to sie komus udalo.

Zauwaz, ze na danym levelu knight jest w stanie wytrzymac ponad 4 SDki sorca na takim samym levelu i przezyc, nie widze problemu w tym zeby pozostali ludzie z grupy leczyli atakowanego knighta ( przy 4 sorcach wystarczy 2 knightow - sam poszkodowany i 1 kolega ), zwlaszcza, ze bedzie w stanie przezyc wystarczajaco dlugo zeby bylo wiadomo kto jest celem ataku. Dodaj do tego diametralnie rozna taktyke knightow, ktorzy beda starali sie trapnac sorca, fakt, ze gdy juz ten trap sie uda przynajmnniej 2 sorcow bedzie wylaczonych z atakowania ( bo zabiora sie za leczenie ) oraz to, ze usilowanie unikniecia trapa troche utrudnia atakowanie.

A co do grania sorcem, to nie, nie gralem, ale wielokrotnie uciekalem 2-3 sorcom i pare razy zdarzylo mi sie pojedynczych zabijac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem