Zobacz pojedynczy post
stary 06-11-2007, 18:59   #48
Telewizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 09 2007

Posty: 4
Domyślny

I tak tego nikt nie przestrzega a pozatym żaden n00b nawet tego nie przeczyta.

1.3 Śmierć innego gracza. Gdy gracz zginie traci backpack i czasami coś losowego z equipu. Nie okradaj ciała, wiadomo że pokusa może być duża, lecz gdy właściciel by się o tym dowiedział miałyś jeszcze większe kłopoty.

Jak dla mnie nielogiczne. Jak ktoś zginął to już jego problem i musi się liczyc z stratą.

1.4 Gdy gracz poluje na danym spawnie (terenie z potworami) i nie życzy sobie Twojego towarzystwa, to opuść to miejsce. Możesz się umówić, że po nim zajmiesz to miejsce z potworkami (spawna).
- W Dwarf Mines ludzie zostawiają kartki kolo dziur, z napisem żeby tam nie expować

Haha, już widzę jak ktoś to robi. Jeśli ktoś chce tam przebywac to tam może i NIKT(!) nie może mu tego zabronic. Jedynie nie powinien mu zabierac mobków.

2.5 Każda postać może być chroniona przez wyższy level i jest to całkiem normalne.

Dla mnie jest normalne gdy tibijczyk sam sobie potrafi radzic a nie wyręcza się kumplami, jakby nie miał honoru i odwagi.

4.4 Częstym sposobem na uniknięcie polowania na Ciebie, jest poproszenie o wykupienie się z winy za pomocą pieniędzy. Jest to legalne

Wolę całkiem chara nic dac komuś radochę z debilstwa. Łapówka to nie jest rozwiązanie problemu i powinno byc zwalczone.

5.2 Wpuszczanie takiej samej wiadomości w krótkich odstępach czasowych. Jest uważane za spam. Jest to też karalne. Można uzyskać auto bana za uczynienie tego na kanale publicznym

Takie coś jest w depo.

8.1 Każdy ma jakieś "plecy" i nie raz możesz się tym sparzyć, nie atakuj ludzi bo mogą mieć silnych kumpli i silną Tibijską rodzinke

Szłyszałem setki historii jak ,,potężny'' 20 lvl straszy kumplami i nigdy ich do pomocy nie wziął.

Artykuł nawet fajny ale z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Fachowo przedstawiłeś ,,fakty'' i dam 7/10.
Telewizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem