Zobacz pojedynczy post
stary 04-04-2009, 17:55   #488
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Tharoo
Znamy się trochę czasu, ale nie zgodzę się z tym, że zrobienie serwera 7.6 Tibii, byłoby złym pomysłem i nie wróciłby klimat.

Bardzo prawdopodobne, a raczej w 95% pewne, że dzisiejsze dzieci neostrady, spearów czy hot key odpadłyby na samym początku. Botterzy już nie mają tak prostego życia, a więc też nie byłoby problemu, a powrót starej grafiki i starych outfitów spowodowałby, że starsi gracze wróciliby.

Myślenie tych dzieciaków byłoby takie:
"Nie mogę używać hot key, żeby się wyleczyć, do dupy, ide na normalny serwer"

@Serwer 7.6
Powrót Tibii 7.6 w tym momencie spowodowałby wielki przełom, to byłaby prawdopodobnie najlepsza decyzja CIP-Softu od wielu lat, a sam serwer przyciągnąłby starą rzesze fanów w tym samego mnie.
Jeżeli ów serwer będzie realny, oczywiście zagram.

W momencie gdy Seromontis jako pierwszy polski gracz zdobył 200 poziom, wszyscy o tym mówili, mówiło się o tym jakiego wyczynu dokonał, bo to było naprawdę coś wielkiego w tamtym momencie, a teraz wchodzę na tibia.pl widzę, że ktoś zdobył 300 poziom, to mi się tego nawet czytać nie chce, bo to strata czasu, w takim tempie, za rok będzie o 20 graczy więcej z 300 poziomem i tak zaniknie wszystko co miało jakiś cel.


Pozdrawiam.
BaxCrow.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 04-04-2009 o 17:59.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem