Zobacz pojedynczy post
stary 12-04-2009, 10:15   #492
Salix
Użytkownik forum
 
Salix's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2006

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dark Salix
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 55
Skille: 80/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

racja
od 2 lat nie gram na rl(czasami wbijalem pogadac z kumplami), poszedlem wtedy na otsy 7.6 z expem 3 itd bo to odtwarzalo stary klimat chociaz czesciowo
nie rozumie "wyrownywania" profesji... kiedy ktos zaczynal gre juz na dobre jakas profesja to wiedzial chyba jakie wiaza sie z tym konsekwencjie(ja np gralem sorcem do czasu az wprowadzili rody/wandy<7.6>, potem zrobilem wielu knightow i 2 pallkow (podejze), te balanced itd, wszystko jest bez sensu...jedyne pozytywne rzeczy jakie dodali to soule i tiquanda.... kiedys anhi bylo (wzdycha) czyms... a ten kto zrobil tego quest byl kozakiem, widziales takiego 160lvla to myslales ze jestes wsrod bogow... na 7.5, 80 lvl to bylo juz cos... a teraz

xXxXx XXX[350]:SELL 100 DSM 30k each, 20 MMS 60k each
a pamietam czasy mpa za ponad 1kk mmsa za 300k itd.... ehh
do tego w zamian za rody i wandy postacie magiczne stracily monopol na runy i staly sie mniej potrzebne...bo runy byly w sklepach juz, szczegolnie jakis rok temu druidzi i uhy... to bez sens ogolem..kiedys bylo :
XXX: BUY 80bp uh, 20bp gfb, 30bp hmm
teraz to jak juz ktos robi runy to w zasadzie na wlasny uzytek...

teraz zakladam hara, kupuje pacc, i gdzybym gral normalnie bez no life kilka godzin dziennie ew czasami nocke na serwie gdzie jest dosc malo noobow to moge wbic w te 3 miesiace 80+ bez problemu i miec eq ktore kiedys malo ktory 150lvl mial....

mam bana w erpie to wszedlem na forum czego od dawna nie robilem...;p
a co do tematu samego, to nawet wczoraj z kumplem rozmawialem...ze jakby bylo kilka serwerow 7.5-7.5 to wocilbym do gry nawet jakbym mial za samo zalozenie acc na takim serwie zaplacic, ale wydaje mi sie ze 2 czy 3 serwery nie rozwiazaly by sprawy, bylyby one szybko przepelnione..wydaje mi sie ze potrzebne byloby z 6 a nawet 10 serwerow tego typu...
z 2 strony...Tibia jest zlodziejm czasu, dzieki tym upom przestalem grac, a dzieki temu mam czas na gre na basie, na zespol, wystepowanie w teatrze, znajomych, dziewczyne itd duzo by wymieniac, a za czasow jak gralem to potrafilem bez przerw wiekszych siedzies 36-40godzin i nolife robic(taa padlo na leb...;p)
(taka mala rozkmina;p chyba ze 2 razy wracalem sie wyzej i jeszcze cos dopisywalem wiec nie gwarantuje ze wszystko jest skladne tak jak powinno byc;p)

Ostatnio edytowany przez Salix - 12-04-2009 o 10:19.
Salix jest offline   Odpowiedz z Cytatem