Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2011, 12:25   #107
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Ps. Ten kto uzywa magi ma kontakty z szatanem, a biografia Crowley'a wskazuje na to ze mial powiazania z magia, to tyle odemnie na jego temat.
Magia i Szatan mają ze sobą bardzo wiele wspólnego - to bzdury.
Cytuj:
Noo, nareszcie do czegoś dochodzimy, na tym właśnie miał polegać ten temat!
W temacie Stonogi można by tak pisać co 10 stron - efekt - żaden.Tu nie będzie inaczej.Tematów, w których do czegoś dochodziliśmy było już tyle, że szkodza gadać (choćby 200-300 stronowy temat stonogi)
Cytuj:
Ciekawi mnie jeszcze to, ze gobliny rowniesz maja swoj rytual (ofiarowanie splesnialego sera) przypomina mi ten oltarz ten ktory jest przy swamp trolach kolo Venore (jak wiemy trolle stworzyl Brog, wiec splesnialy ser pewnie tez jest ofiara dla niego) a z kolei olatarz z goblin hella przypomina mi miejsce gdzie jest polozony ss. Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
Z tego co wiem gobliny czczą spleśniały ser, nie składają go w ofierze.SoF należał do Avar Tara nie p***dolonych minosów!
Nie, naciąganie faktów nie jest lepsze niż nic, ponieważ wprowadza niepotrzebny chaos i dezinformację.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem