Zobacz pojedynczy post
stary 30-01-2009, 20:15   #198
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
jeśli ktoś chcę wbić w czeluściach laguny 150 lvl żeby potem tydzień pobawić się i przestać grać, ew. dalej bocić, niech spierdziela na ots'y! Tam może się poczuć pro elo master, niech nie przeszkadza graczom dla których ważny jest klimat i przyjemność płynąca z rozgrywki.
Masz 100% rację. Przykro mi stwierdzić ale to nie dotrze do tych gimnazjalistów gdyż nie masz nad tym jakiekolwiek władzy. Starsi, bardziej obeznani mogą mówić swoje i swoje ale taki dzieciak ma swój świat i nie zdaje sobie z tego sprawy, że jest egocentrykiem. Nie potrafi myśleć, nie wie dlaczego to jest złe. Ważne, że to dla niego jest najważniejsze, jakby ta gra była kierowana wyłącznie do niego.

Cytuj:
Gram na non-pvp i mi się to podoba. Nie będę napewno zmianiał swiata bo jakiś koleś który jest wkurzony ze jest takie coś jak "BOT" mi powie, że mam grać gdzieś indziej.
Bo się boisz, że ktoś cię zabije. Czujesz się bezpieczny jak złodziej za oceanem.

Cytuj:
Kolejki wymyślone przez CIP po to aby pacc kupic pls?
To według ciebie jakby z 1 serwera przestało na moment grać 50 botterów, to kolejka by była taka sama? Użyj mózgu - po to go masz.

Cytuj:
Pod warunkiem, że to twój resp.
Jeśli zajęty przez bottera to się powinno go traktować jakby nikt nie zajął. W innych przypadkach - kultura musi być, nie? Tylko, że bez przegięć...

Cytuj:
1. Jeżeli latasz po respach z boterami to tak jest. Idź na dragi a obiecuje ci że boter ci expa nie ukradnie.
Kolejny punkt dopiszę - ograniczanie możliwości wyboru potworów. Absurd, nie? Think!

Cytuj:
2. Takie życie.
To gra jakbyś nie zauważył.

Cytuj:
3. Od tego jest stamina ?
Myślisz, że na wiele się zda?

Cytuj:
Kurwa! ludzie! to czy łamię prawo czy nie to moja indywidualna sprawa! Jeśli widzisz, że bocę kliknij 'ctrl + r' i reportnij mnie! A nie będziesz mi mówił, że mam wypierdzielać.
Powiedzmy, jak ktoś popełni okrutne morderstwo (przesadzone porównanie no ale zasada ta sama) to inni mają się zachowywać jakby się nic nie stało, tylko czekać na policję? Nienaturalne to trochę, nieprawdaż?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 30-01-2009 o 20:25.
Rocket Slayer jest offline