Zobacz pojedynczy post
stary 25-07-2011, 13:40   #79
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Nexii - o Lesiu Obwiesiu tą całą jego odpowiedź dałem do mitów obalonych - bo poniekąd ta książka to fake, no ale 11x5 to prawda. Muszę się zastanowić nad kategorią pośrednią . A odpowiedzi Pana Klocka - jak zwykle dające do myślenia. No, a teraz to co najbardziej lubię!

Cytuj:
Cytuj:
Pokaż post
Śmieszy mnie kiedy ludzie piszą, że może to Tarantula, albo Ghoul mogą być powiązane z questem.
Jesli masz inne pomysly to podziel sie z nami (mam nadzieje, ze oszczedzisz nam ponownego ogladania fake screen'ow).
Cipsoft potwierdził wielu pytających się graczy o co chodzi z Tarantulą czy Ghoulem, po co oni tam są, że one są dla OZDOBY. Tarantula symbolizuje matkę pająków, a Ghoul był na katana room na początku powstania Rookgaardu. Czemu tego nikt nie pamięta? A no bo dlatego, że CipSoft po paru/parunastu dedach na katana room, w ciągu bodajże 3 dni
zamknął Ghoula za ścianą. Jest to pamiątka po dawnej Tibii.

Cytuj:
Cytuj:
Quest istnieje lecz jest zbugowany/niedokończony lecz jest to prawdą.
Masz na to jakies dowody (rozmowy z npc)?
Noo, NPC na pewno nie powiedzą, że nie zdobędziesz Spike Sworda bo quest jest niedokończony ;p. Wg mnie Cipsoft się z nami bawi - dlaczego? No bo - niby pokorny może zdobyć Spike Sworda, prawda? Czyli musi sam wpaść na rozwiązanie. Jeżeli "zdobędzie" Spike Sworda, no to jego "pokorność" objawia się tym, że nie możę dzięki niemu zdobyć sławy. Tak jak powiedział Lesiu Obwiesiu. Kończył z grą - więc CipSoft nie mógłby nim mu zrobić. Jakby jeszcze podał początek questa mmm...

Cytuj:
I teraz drodzy Rookgaardianie mam do was pytanie. Miecz leży na wyspie wręcz od czasów Starożytnych, więc do kogo mógł należeć?
Crunora? Ojca Druidów, stworzyciela wszystkiego co zielone? Uosobienia Natury? Czy on mógłby władać mieczem który opisywany jest jako Furia i spowity jest w płomienie niszczące wszystko?
Może Banora? Praworządnego wojownika, ucieleśnienie rycerskiego kodeksu?
A może tak jak niektórzy twierdzą Dallheima? Czy wojownik, który czci praworządnego Boga może dzierżyć ten miecz? Wojownik który poświęca swoje życie aby bronić słabych ludzi z Rokgaardu?
Więc może Brog? Bóg Gniewu i Furii, patron Cyklopów - najlepszych kowali w Tibi, potrafiących wykuć nawet oręż zdolny zabić Boga? Już lepiej prawda?

Poszukajmy więc wyznawców Broga na wyspie i miejsca ich kultu. Hmm Trolle zbyt tępe, więc pozostaną Minotaury oraz Orki. Jak wiemy Minotaury dzięki Akkorowi i Tha'Kullowi i filozofii Mooh'Tah pokonali "Rage of Brog". Więc może miecz jest pozostałością po tym haniebnym okresie, swoistą pamiątką i przestrogą? Który z ich "herosów" mógłby dzierżyć Miecz Furii?
Tak jak mówiłem, że Minotaury muszą mieć coś związanego z SS'em, dodatkowo Minotaur Mag nie latałby sobie bez celu w swojej komnacie. O Minotaurach na Rooku można sobie przeczytać sobie np. na tibia.pl. Można dojść do intrygujących wniosków. Ja już doszedłem.


#EDIT: Właściwie, to można się jej zapytać (Ghazbaranicy) :

Cytuj:
Character Information
Name: Ghazbaranica
Sex: female
Vocation: Paladin
Level: 9
Achievement Points: 0
World: Galana
Residence: Thais
Last login: Jul 21 2011, 21:36:19 CEST
Account Status: Free Account
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 25-07-2011 o 13:46.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem