Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 23:03   #101
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie.
Popatrz, za czasów starożytnego Rzymu homoseksualizm był akceptowany. Wraz z upadkiem Rzymu, upadła też ta akceptacja... a wraz z tym rosła popularność chrześcijaństwa. Ja tu widzę pewną analogię, o której wspomniałem już wcześniej. Bo przecież Bóg stworzył kobietę i mężczyznę (co zostało zapisane w jakiejś książce), to niepodważalny dowód, na pewno. Swoją drogą, to nie homoseksualiści, a księża gwałcą dzieci Rzeczywiście, wybrańcy Boga.
Zoofilia też była w sumie akceptowana. Natomiast tymi księżmi rzeczywiście pokazałeś ile wiesz o świecie , który cię otacza. Parę rozdmuchanych afer akurat z księżmi i każdy ksiądz= pedofil.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mówiłem o podłożu psychicznym i istocie fizycznej samej jednostki.
U zwierząt ? Aha ok.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Którym można się zarazić też przez kontakt kobieta-mężczyzna, no rzeczywiście świetny argument, wykorzystywany tylko przez ludzi chcących zrzucić na homo całe zło.
Można oczywiście tylko w kontaktach homoseksualnych jest to o wiele częstsze.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A ksiądz to już jest poza mocą tej wszechmocnej natury?
No i nieźle się ta natura spisała, w ogóle dając możliwość bycia bezpłodnym. To tak jakbym wsadził pranie do prali i zamiast proszku do prania dosypałbym pieprzu.
A dlaczego pijesz do księży? Co to ma wspólnego z nasza dyskusja ? Ksiądz jest jak każdy inny mężczyzna . Musisz się wyżyć na księżach dlatego szukasz powodu do zaczepki ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Bo INTELIGENTNI ludzie zauważają, że ludzi jest o wiele za dużo. Co za dużo to nie zdrowo. Poza tym o przyczynach ujemnego przyrostu naturalnego uczy się w gimnazjum na geografii, więc chyba niespecjalnie uważałeś.
Niestety tu pokazałeś totalny brak wiedzy przede wszystkim ekonomicznej poczytaj o cyklach koniekturalnych według Keynesa i ich zwalczaniu wtedy się dowiesz jak ważne w naszej gospodarce jest przyrost ludności.
Inteligentni ludzie to rozumieją i nie pieprzą głupot typu co za dużo to nie zdrowo. Niższa , która zrobi się po lewackich europejczykach zajmą muzułmanie z prawem szariatu. Tam nie będzie dyskusji o gejach. Ale niestety to jest naturalne lepszy ustrój/naród/system wygrywa ze słabszym

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Tak, ale dziecko powinno mieć wybór, a nie od dziecka być nauczanym jedynej-słusznej-racji. Myślisz, że czemu chrzest jest tak wcześnie? "Bo jak umrą jako małe dzieci to pójdą do nieba"? Akurat.
Rodzice maja całkowite prawo wychowywać dziecko jak im to pasuje , jesli go nie katują , moga uczyć go miłości do gejów albo homofobii . Mogą uczyć ,że Piłsudski był bohaterem narodowym albo bandyta spod Bezdan.Nic ci do tego
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To ciekawe, kogo ludzie znienawidzą bardziej - pedofila czy geja.
Geja czy nekrofila ? bez sensu argument

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Moje tłumaczenie jest takie, że homoseksualizm jest normalnym oraz naturalnym zjawiskiem w przyrodzie. Szkoda tylko, że żałośnie próbowałeś odwrócić kota ogonem. No cóż, ale tak to jest jak się nie ma żadnych argumentów. Żałosne.
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci. Więc skoro barany nie czerpią przyjemności z robieniem tego między sobą więc po co to robią ? Wala się dla samego walenia ? Wytłumacz mi jeszcze misiaczku dlatego te wszystkie barany , psy a nawet więźniowie gdy dopuści się ich do samic/kobiet robia to z kobietami a nie miedzy sobą ? Jest to wina instynktu, baranowi tez buzują hormony i tez musi dać upust . Jak ileś procent dzieciaków będzie sobie robiło dobrze przed monitorem to znaczy ,że wola rękę od dziewczyny ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Skręcasz w prawo na skrzyżowaniu moralność/normalność później prosto absurdem antylewaków, na rondzie trzeci zjazd w dziwaczne dowodzenie że białe jest białe a czarne jest czarne i masz.
No rozumiem ,że dla lewaków dziwaczne jest to ,żę białe jest białe a czarne jest czarne .

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 08-07-2010 o 23:16.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.