Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2010, 23:47   #102
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Zoofilia też była w sumie akceptowana.
Dałbym tu argument o miłości, ale zaraz byś pewnie powiedział, że zoofil może kochać kota, więc po prostu spasuje, to donikąd nie prowadzi, twojego poglądu i tak nie zmienię.

Cytuj:
Natomiast tymi księżmi rzeczywiście pokazałeś ile wiesz o świecie , który cię otacza. Parę rozdmuchanych afer akurat z księżmi i każdy ksiądz= pedofil.
Na tej samej zasadzie ty (domyślam się tylko, oceniam to na podstawie większości hetero) uważasz homo za cioty kręcące tyłkami, z miękkimi nadgarstkami, w różowych koszulkach, obściskujących się na paradach. A to też jest tylko cząstka.

Cytuj:
Można oczywiście tylko w kontaktach homoseksualnych jest to o wiele częstsze.
A czy na tej samej podstawie ja mam uważać stosunek hetero za gorszy, bo w nim częściej dochodzi do gwałtów?

Cytuj:
A dlaczego pijesz do księży? Co to ma wspólnego z nasza dyskusja ? Ksiądz jest jak każdy inny mężczyzna . Musisz się wyżyć na księżach dlatego szukasz powodu do zaczepki ?
Nie o to chodzi. Chodzi o to, że mówisz, że mężczyzna musi uprawiać seks, bo tak go stworzyła natura. To co z księżmi?

Cytuj:
Niestety tu pokazałeś totalny brak wiedzy przede wszystkim ekonomicznej poczytaj o cyklach koniekturalnych według Keynesa i ich zwalczaniu wtedy się dowiesz jak ważne w naszej gospodarce jest przyrost ludności.
Nie czytałem i nie mam zamiaru czytać. Jeśli wymagasz od kogoś pełną znajomość na wszystkie tematy, to pomyliłeś forum. Myślisz, że jak przeczytasz książkę, o której mało kto słyszał, to możesz uważać, że inni mają brak wiedzy?

Cytuj:
Inteligentni ludzie to rozumieją i nie pieprzą głupot typu co za dużo to nie zdrowo. Niższa , która zrobi się po lewackich europejczykach zajmą muzułmanie z prawem szariatu.
Inteligentny człowiek stwierdziłby, że Europejczycy robią dobrze, a muzułmanie bardzo źle. To nie są jakieś wyścigi, kto zrobi więcej dzieci, ten będzie miał władzę.

Cytuj:
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci.
Typowe. A czy heteroseksualizm ogranicza się tylko do seksu? A co, jeśli ci powiem, że dotąd nie odbyłem żadnego stosunku z mężczyzną? To już nie jestem gejem? Jest też coś takiego, jak uczucie, ale pewnie tobie wydaje się to śmieszne.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem