Zobacz pojedynczy post
stary 14-08-2008, 15:40   #159
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
2. Skoro ty na bluzg odpowiadasz cisza to juz twoja sprawa. Wedlug ciebie na wypowiedz rosyjskiego ministra Ławrowa , który powiedzial zeby polska siedziala cicho albo ze polska sie doigra . Kaczor mialby rzeczywisci sie uciszysc to jak by to bylo odebrane w oczach innych krajow . Tylko nei mow ze to by bylo dobre bo sam sie osmieszysz.
3.Patriotyzm postrzegamy inaczej . Myslac twoim tokiem myslenia powinnismy w 39r. pozwolic niemcom puscic kolej przez nasze terytorium bo to by bylo leprze dla kraju ? A znasz takie pojecia jak honor czy duma narodowa ? Moj kuzyn pojechal pare dni temu do roboty w angli i powiedzial mi ze zwykli obywatele podziwiaja naszego prezydenta za odwage.
2.a. Jak ja odpowiem to jest mało ważne. Ja odpowiadam wyłącznie za siebie i to czy zamilknę czy dobędę broni nic nie znaczy. Prezydent odpowiada za naród i powinien być 'ździebko' mądrzejszy od przeciętnego obywatela.
2.b. Byłoby to odebrane za akt rozwagi. Jeśli ośmieszyłem się w twoich oczach - trudno. Jeśli ośmieszyłem się w oczach kogo innego - trudno. To jest moja decyzja i nie obchodzą mnie komentarze innych. Taki właśnie jest człowiek - każdy inny i każdy inaczej zareaguje na daną sytuacje.
3. Albo to źle ująłeś albo nie myślisz. Akcja polskiego prezydenta to były dwa ostatnie dni.
4. Błędy. Zainstaluj Firefoxa bo utoniesz w błędach.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem