Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2008, 15:37   #95
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VARAGHON Pokaż post
[color="DarkGreen"]ja to bym zmienił dużu np:.mniej żeczy dla pacc i wogle tańsze pacc jak jusz, wprowadził bym ikonki do tibi, wszelkie oszustwo typu brawo wygrałes pacca było by obserwowane i natyhmiast zbanowane bo sam miałem dzisiaj taki pszypadek i musiałem z kumplem ratować konto na ułamkach sekund, zmniejszył bym ceny na rooku, udostępnij bym gildie dla rookstayerów, zołożył bym pszynajmniej 5 ekip policyjnych na każdym świecie żeby było mniej oszustw, noobstwo typu:dasz coś plx item bendą karane bo ludzie muszo radzić sobie samodzielnie, pszeklinanie na tibii były bu obserwowana i dostawane bendą uwagi czasem mi sie nidobrz3e robi od tego, jak ktoś wpadnie do dziury bez liny bendzie po 2 h uratowany, głupie nicki wszystke takie bendą natyhmiast banowane albo wogle niedostęmpne, kicki stanowczo bym zmniejszył o ile by sie dało. I to chyba tyle
Z chęcią ocenię treść. Ortografię też mógłbym (bardzo negatywnie ocenić) ale to nie o to chodzi. Zaczynajmy!

Cytuj:
mniej żeczy dla pacc i wogle tańsze pacc jak jusz,
A to niby dlaczego? Zazdrościsz?

Cytuj:
wszelkie oszustwo typu brawo wygrałes pacca było by obserwowane i natyhmiast zbanowane
oszustwa się nie banuje. Banuje się oszusta.

Cytuj:
zmniejszył bym ceny na rooku
To może od razu za free?

Cytuj:
udostępnij bym gildie dla rookstayerów
A to Rookstayerzy nie mogą tworzyć gildii?

Cytuj:
pszeklinanie na tibii były bu obserwowana i dostawane bendą uwagi
"jesteś u pani!"

Cytuj:
kicki stanowczo bym zmniejszył o ile by sie dało
LoL

Cytuj:
noobstwo typu:dasz coś plx item bendą karane
Z tym się zgadzam ^^ Nikt tego nie lubi.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem