Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2008, 11:23   #4
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

System płatności

Dlaczego wyróżniamy dwa sposoby płatności za czas Premium?
Aby zaoferować Ci bardziej wygodny sposób zakupu nowego czasu Premium, wprowadziliśmy System Tibijskich Płatności. Nowy system pozwala nam na ich łatwiejszą i niezależną obsługę. W chwili obecnej, system jest dostępny tylko dla kilku wybranych krajów, a płatność ograniczona jest wyłącznie do kart kredytowych lub przelewów bankowych. W przyszłości planujemy rozszerzenie tego systemu na wszystkie kraje, jak i również rozszerzenie opcji płatności. Równocześnie zamierzamy podtrzymywać współpracę z naszym partnerem - Element 5, aby zapewnić, że każdy może zakupić czas Premium i otrzymać nasze wspaniałe opcje Premium.

Które metody płatności są dostępne dla Systemu Tibijskich Płatności?
Obecnie System Tibijskich Płatności jest dostępny tylko dla kart kredytowych oraz przelewów bankowych z wybranych państw. Akceptowanymi kartami kredytowymi są American Express, MasterCard, Visa oraz francuska Carte Bleue. Jeśli chcesz użyć innej metody płatności, możesz użyć interfejsu płatności internetowej, poprzez naszego partnera finansowego - Element 5. W ten sposób zakupisz czas Premium dla siebie lub dla kogoś innego. W przyszłości zamierzamy dodać inne metody płatności.

W których krajach dostępny jest obecny system płatności?

Kraje, w których płatności przelewem i kartą kredytową są dostępne:
Andora, Australia, Austria, Blegia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hong Kong, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Meksyk, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone,
Kraje, w których płatności kartą kredytową są dostępne:
Albania, Algeria, Argentyna, Armenia, Białoruś, Bolivia, Bośnia i Herzegovina, Brazylia, Brunei Darussalam, Chile, Kolumbia, Costa Rica, Kuba, Cypr, Dominican Republic, Ecuador, Egipt, El Salvador, Greenland, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, India, Indonesia, Iran, Israel, Jamaica, Jordan, Kazakhstan, Kuwait, Lebanon, Libya, Macao, Macedonia, Malaysia, Maldives, Malta, Mexico, Moldova, Montenegro, Morocco, Nicaragua, Oman, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Russian Federation, Saudi Arabia, Serbia, Singapore, South Africa, South Korea, Sri Lanka, Syria, Taiwan, Thailand, Tunisia, Turkmenistan, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Venezuela, Yemen

Jak mogę otrzymać pojedynczy okres czasu Premium?
Kupowanie czasu Premium jest bardzo proste! Wejdź na stronę www.tibia.com i zaloguj się na własne konto. W opcjach płatności wybierz „Add Premium Time”. Na następnej stronie zaznacz „Single Payment” (pojedyncza płatność) i podążaj zgodnie z instrukcjami. Aby poznać bliższe szczegóły procesu zamówienia pojedynczego czasu Premium, zajrzyj koniecznie do naszego poradnika.

Zapłaciłem, a wciąż nie mam czasu Premium. W czym jest błąd?
Czas premium otrzymasz tak szybko, jak tylko wpłynie Twoja opłata. W zależności od Twojego banku, przelewy bankowe mogą zając do 5 dni roboczych. Proszę być cierpliwym. Przelewy kartą kredytową z regóły są realizowane nie dłużej niż w przeciągu 24 godzin. Proszę zauważyć, że może potrwać to do 3 dni, jeśli Twoja karta jest sprawdzana.

Co to jest Abonament?
Abonament jest umową, w której pozwalasz nam na automatyczne obciążenie swojej karty kredytowej, na podstawie zamówienia o dostarczaniu czasu Premium dla Twojego Tibijskiego konta. Abonament możesz aktywować tylko dla swojego własnego konta.
Zależnie od okresu czasu Premium jaki wybrałeś, automatycznie obciążymy Twoją kartę kredytową na daną ilość dni, gdy tylko Twój czas Premium będzie się kończył. Zawsze otrzymasz e-mail zawiadamiający, że nowa płatność została pobrana. Zawiadomienie będzie wysyłane, zanim dokonamy tejże operacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z bieżącego Abonamentu, logując się na swoje konto na Tibia.com. Zauważ, że rezygnacja z Abonamentu nie wpłynie na już pobraną płatność.

Jak aktywować Abonament?
Aktywowanie abonamentu jessst również bardzo łatwe. Ponownie zaloguj się do własnego konta na stronie www.tibia.com i w opcjach płatności wybierz „Add Premium Time”. Na następnej stronie zaznacz „Suscription” (Abonament) i podążaj zgodnie z instrukcjami. Aby poznać bliższe szczegóły procesu zamówienia Abonamentu, zajrzyj koniecznie do naszego poradnika.

Dlaczego powinienem aktywować Abonament?
Aktywowanie Abonamentu gwarantuje, że Twój czas Premium będzie dodany w odpowiednim momencie. Jeśli masz aktywowany Abonament, pieniądze za czas Premium będą pobierane automatycznie, więc nie będziesz musiał się tym przejmować. Nie ważne, czy jesteś na wakacjach lub z innych powodów nie masz dostępu do www.tibia.com, Twój czas Premium zostanie dodany, kiedy zaistnieje taka potrzeba. W taki sposób nigdy nie stracisz domku, ani nie będziesz musiał się martwić, że gildia zostanie rozwiązana, ponieważ stracisz status konta Premium.

Kiedy pieniądze za Abonament zostają pobrane?
Zarówno pieniądze za Abonament, jak i także za czas Premium za pojedyncze płatności, pobierzemy tylko wtedy, gdy czas poprzedniego będzie się kończył. Jeśli nie ma więcej pozostałego czasu Premium na Twoim koncie, spróbujemy obciążyć Twoją kartę kredytową trzy dni przed końcem poprzedniego czasu Premium.

Dlaczego nie mogę aktywować Abonamentu?
Obecnie system płatności jest dostępny tylko dla wybranych krajów. Jeśli pochodzisz z innego kraju, w tej chwili możesz kupić Premium dla swojego własnego lub konta kogoś innego, poprzez usługę płatności naszego dostawcy - Element 5. W przyszłości planujemy rozszerzenie tego systemu na wszystkie kraje.
Jeśli mieszkasz w kraju, w którym ten system płatności jest dostępny, oznacza to, że konto jest źle spersonalizowane lub konto jest zablokowane na płatności kartą kredytową.

Aktywowałem abonament kilka miesięcy temu, a teraz data ważności mojej karty kredytowej wygasa. Co się stanie?
Jeśli karta kredytowa, której użyłeś do aktywacji Abonamentu wygasa, Abonament zostanie anulowany automatycznie. Nie zapomnij aktywować nowego Abonamentu swoją nową kartą kredytową, aby upewnić się, że możesz korzystać z wszystkich przywilejów konta Premium.

Jak mogę anulować Abonament?
Anulowanie abonamentu jest proste. Wejdź na stronę www.tibia.com i zaloguj się na swoje konto, po czym wybierz zakładkę Billing Information i kliknij na opcję "Cancel Subscription”. Podaj powód anulowania i potwierdź swoje żądanie. Dalsze opłaty nie będą pobierane automatycznie. Należy wziąć pod uwagę, że nie ma to wpływu na czas Premium, za który została już pobrana oplata.

Jak mogę anulować Abonament, jeśli straciłem dostęp do swojego konta?
Jeśli straciłeś dostęp do swojego konta, spróbuj je odzyskać używając opcji „Odzyskiwanie Konta”. Kiedy już je odzyskasz, możesz kliknąć na opcję "Cancel Subscription" na stronie swojego konta.
Jeśli nie masz jednak możliwości odzyskania konta, prosimy o napisanie e-maila do naszej grupy wsparcia dla klientów - [email protected]
Chcę uzyskać zwrot pieniędzy za mój czas Premium. Co muszę zrobić?
Zwrot pieniędzy za czas Premium można uzyskać tylko przez pierwsze 14 dni od momentu otrzymania przez nas pieniędzy. Czas Premium nie może jednak zostać użyty, jeśli chcesz się starać o otrzymanie swojej wpłaty. Proszę wysłać e- mail na [email protected] i podać nam nazwę Twojej postaci oraz otrzymany wcześniej numer referencyjny, aby potwierdzić operację. Zwróć uwagę na to, że nie uzyskasz zwrotu pieniędzy, jeżeli korzystałeś z tego czasu Premium.

Jak mogę anulować moje nie zapłacone zamówienie?
Jeśli chciałbyś anulować niezapłacone zamówienie, zaloguj się na swoje konto. W dziale płatności kliknij na "Show Details". Na stronie pojawi się lista zamówień ze wszystkimi szczegółami. Na dole strony kliknij na "Cancel" jeśli nie chcesz już kupić tego czasu premium. Zauważ, że jeśli nie zapłacisz za zamówienie, po 90 dniach zostanie ono anulowane automatycznie.
Proszę zrozumieć, że jeśli w krótkim czasie będzie wiele nie zapłaconych zamówień, metoda płatności przez przelew bankowy zostanie zablokowana.

Moje konto zostało skasowane. Jak anulować Abonament?
Jeśli Twoje konto zostało skasowane, Abonament zakończy się automatycznie, bez pobierania dalszych opłat. Ręczne anulowanie nie jest konieczne. Należy wziąć pod uwagę, że nie zostaną zwrócone pieniądze za już opłacony czas Premium.

Chcę uzyskać zwrot pieniędzy za mój czas Premium. Co muszę zrobić?
Zwrot pieniędzy za czas Premium można uzyskać tylko przez pierwsze 14 dni od momentu otrzymania przez nas pieniędzy. Czas Premium nie może jednak zostać użyty, jeśli chcesz się starać o otrzymanie swojej wpłaty. Proszę wysłać e- mail na [email protected] i podać nam nazwę Twojej postaci oraz otrzymany wcześniej numer referencyjny, aby potwierdzić operację. Zwróć uwagę na to, że nie uzyskasz zwrotu pieniędzy, jeżeli korzystałeś z tego czasu Premium.

Moja karta kredytowa została odrzucona. Dlaczego?
Zanim oplata kartą kredytową zostanie zaakceptowana, zostają przedsięwzięte pewne kroki bezpieczeństwa. Jeśli twoja karta nie przejdzie jednego z testów bezpieczeństwa, zostanie odrzucona. Proszę zrozumieć, że szczegóły dotyczące odrzucenia zapłaty nie mogą zostać udzielone. Ostateczna decyzja o akceptacji karty kredytowej spoczywa na nas.

Możliwość opłaty przez kartę kredytowa została zablokowana na moim koncie. Dlaczego?
Nasza firma musi płacić opłatę za każde anulowanie zapłaty, więc nie możemy tego tolerować. Z tego powodu, możliwość zapłaty poprzez kartę kredytowa zostaje zablokowana na Twoim koncie, po tym jak anulowałeś zapłatę.


Nie mogę zapłacić za dodatkową usługę, ponieważ metoda płatności jest zablokowana. Co mogę zrobić?

Płatny usług dodatkowych być opłacane tylko kartą kredytową lub sprzedawcy za pośrednictwem systemu płatności. Ponadto, za transfer postaci można również zapłacić przelewem jeśli jest dostępny w Twoim kraju. Nie można zmienić nazwy lub płci swojej postaci, jeśli twoje konto jest zablokowane dla płatności kartą kredytową i nie ma odsprzedawcy dostępnego w Twoim kraju. Konto może zostać zablokowane dla płatności kartą kredytową jeśli masz przekroczony limit prób płatności. Proszę zrozumieć, że wtedy Twoje konto nie może zostać odblokowane.


Czy można przenieść czas Premium na inne konto?
Tibijski System Płatności pozwala na zakup czasu Premium tylko dla swojego konta. Z tego powodu czas Premium nie może zostać przeniesiony na inne konto.

Czy można zapłacić za kogoś innego?

System płatności umożliwia płatności tylko za rachunki własne. Aby zapłacić za kogoś innego, prosimy zamawiać za pośrednictwem naszego partnera płatniczego 5 element.

Ostatnio edytowany przez Slythia - 04-01-2011 o 15:40.
Fureyka jest offline   Odpowiedz z Cytatem