Zobacz pojedynczy post
stary 24-03-2007, 08:43   #67
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drizzt Pokaż post
Rafals from hell: Obczytałem twoje opowiadanie. Z tego co widzę liczysz na szczerość to też ją otrzymasz. Da się to czytać aczkolwiek ni jak nie potrafię czerpać z tego przyjemności. Co najważniejsze: Fabuła jest banalna i wręcz naszpikowana nielogiczmnościami. Jakoś nie mogę uwierzyć, że tak profesjonalna organizacja jak mroczne bractwo przyjmuje w swe szeregi ludzi prosto z ulicy, ba nawet odrazu powieża im odpowiedzialne zadania. Taich "smaczków" jest niestety o wiele więcej. Dialogi biją po oczach swą sztucznością i zapisane zostały z błędami. Dla przykładu
"- Masz jakiś pomysł? - Spytał Allen." Spytał powinno zaczynać się małą literą. Po zatym wypowiedzi bohaterów powinny być częsciej przerywane komentarzami narratora.
Tak przy okazji ustrój tego państwa-miasta to chyba bardziej oligarchia niż demokracja.
dzieki za szczerosc... jezeli chodzi o mroczne bractwo i ich rekrutacje... to wszystko wyjasni sie w kolejnych czesciach.
Bledy w dialogach wiem ze sa ;/ niestety z byt puźno zwróciem na to uwage, a... niedokonca wyjasniona przeszlosc bohaterow czy nagly koniec akcji ma za danie wprowadzisz pewna tajemniczosc... czytales Terrego Goodkinga? taki obraz bohaterow przedstawia wlasnie i Goodking... zeby dowiedziec sie cos o bohaterze jego wczesniejszym zyciu trzeba naprawde duzo przeczytac... dodam ze jego seria Miech Prawdy: sklada sie z 12 tomow, z czego od tomu 2 poznajemy bohaterów po kawałku. Cos w tym stylu probowalem wprowadzic w tym tekscie z uwagi na to ze bedzie on kontynuowany
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline