Zobacz pojedynczy post
stary 02-07-2008, 11:29   #176
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hoxaver Pokaż post
Mam bardzo dziwny problem. Już trzeci raz biorę udział w licytacji domku i nie mogę przebić ceny. Mam w banku ponad 16k, wchodzę na tibia.com do houses, wybuieram domek, ktoś już licytuje za 8k. Dobra, borę: bit i daję 10k i 1 gp i zatwierdzam. Pojawia się napis: The limit of the other bidder is higher. The bid is now at 10001 gold. Klikam back i podana jest moja kwota: 10001, ale nick tego typka, który licytował wcześniej. O co w tym chodzi? Liczę, że ktoś mi szyko pomoże bo bardzo zależy mi na tym domku.
Działa to na zasadzie takiej jak każde inne licytacje. Koleś, który zalicytował tamten domek wpisał kwotę maksymalną za jaką kupiłby domek jednak pojawia się najniższa kwota pozwalająca mu wygrywać licytację. Twoja kwota była mniejsza od kwoty za którą tamten koleś kupiłby domek tak więc on dalej wygrywa aukcję (pomimo że podbiłeś stawkę) póki nie dasz oferty większej niż jego maksymalna kwota...
Trochę to pomieszane ale mam nadzieję, że zrozumiałeś ^^.

@down
Np. Podbijaj powoli aż go przebijesz ;p
__________________



Polska supported fansite!
Newsy, forum, download, poradniki, kalkulatory, analizator serwer loga, występowanie bossów i wiele innych!

Ostatnio edytowany przez Fureyka - 02-07-2008 o 11:48.
Fureyka jest offline   Odpowiedz z Cytatem