Zobacz pojedynczy post
stary 10-06-2007, 20:32   #658
Sir_Kopek
Użytkownik forum
 
Sir_Kopek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007
Lokacja: Bełchatów

Posty: 25
Stan: Niegrający
Sir_Kopek ma numer GG 4437281 Sir_Kopek ma login Tlenu sir-kopek@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Przegrali wszystko co było do przegrania(na wlasne zyczenie) , jako kibic Bota czulbym sie conajmniej zdenerwowany..;p
Jestem kibicem GKSu BOT Bełchatów i byłem na meczu. Większość kibiców na stadionie mnie irytowała. Krzyczeli "Złodzieje", "Polscy sędziowie to k**** sprzedawczykowe", "PZPN PZPN J***** J*****". Winna nie leży po stronie sędziego, ale zawodników GKSu. Jakby byli tacy dobrzy to by strzelili z dwie bramki i by było pozamiatane, a nie teraz każdy na stronie GKSy mówi, że mecz kupiony itp. To nie prawda ! GKS mógł wygrać, no ale mówi się trudno, była szansa na 30-lecie klubu zdobyć Mistrza Polski i Puchar Ekstraklasy. Niestety nie udało się. GKS jest młodym klubem i jeszcze przed nim dużo czasu żeby wywalczyć nie jedno mistrzostwo i nie jeden puchar. Oby Bełchatów w el. PUEFA coś pokazał i żeby kupiono dobrych zawodników, a nie jakiegoś Kozika z II ligi i Rachwała z Wisły Płock.

PS. W niektórych momentach sędzia robił to czego nie powinien, ale sędzia też człowiek i sie może pomylić.

Gratuluje Groclinowi, że zdobył te oba Puchary. Należało im się.
Sir_Kopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem