Zobacz pojedynczy post
stary 30-01-2009, 15:36   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny 4959 kont ukarano za oszukiwanie!

Jak informuje CipSoft na swojej stronie Tibia.com:

Cytuj:
Dzisiaj ukaraliśmy 4959 tibijskich kont za korzystanie z nieoficjalnego oprogramowania do gry w ciągu kilku ostatnich tygodni. Konta zostały określone poprzez automatyczne narzędzie z pełną dokładnością, więc wszelkie skargi są bezcelowe. Kary są ostatecznie i wszystkie zażalenia będą ignorowane. Nie ujawnimy naszych kryteriów dla tych kar, nie będzie także żadnych dowodów.

Tym z was, którzy uważają, że liczba ukaranych kont jest zbyt mała, przypominamy, że będziemy banować tylko, gdy będziemy mieli niepodważalne dowody, iż owy gracz złamał zasady. Wiemy o większej liczbie oszustów, jednak zbieramy dowody, gdyż te, które aktualnie posiadamy, są niewystarczające do ukarania ich w tej chwili. Pozostają oni jednak na naszej liście.


Zapewniamy, iż nie było to jednorazowe działanie. Najlepszym sposobem na uniknięcie kary w przyszłości jest zaprzestanie oszukiwania!

Jak już stwierdziliśmy w styczniowym artykule, nie chcemy oszukiwania w Tibii i będziemy nadal rozwijać i doskonalić nasze automatyczne narzędzie do wykrywania i karania oszustów. Będziemy ciężko pracować, by zapobiegać tego rodzajom praktyk.


Uczciwa gra jest o wiele ciekawsza dla wszystkich!
Tibia.pl ostrzega, iż stosowanie wszelkiego rodzaju nieoficjalnego oprogramowania możne doprowadzić nie tylko do zbanowania konta, lecz często także jego straty w wyniku hacka ze względu na możliwość występowania w nim prezentów od twórców.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 30-01-2009 o 16:43.
Slythia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.