Temat: Prawo Secury
Zobacz pojedynczy post
stary 05-03-2006, 22:53   #40
Pekay
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :d:d

Witam,

Dobrze, że ktoś w końcu przetłumaczył Secura Law dla osób nieznających angielskiego. Swoją drogą mam kilka zastrzeżeń co do jego treści. Nie uwazam, aby hunt w jednym miejscu więcej niż 5 godzin był niestosowny, myślę że kazdy może bić każdy spawn ile chce, to wg mnie nie podlega pod to Secura'ńskie prawo. Następnie co do lurowania, każdy z pewnością przyzna, że nikt nie lubi dzielić się XPem, tak więc biorąc jako przykład chociażby Fibule (rotworm's, demonn skeletons) można szybko zauważyć, że niektóre osoby w celu przejęcia spawn'a lurują DS'y po czym blokując przy użyciu utana vid, kociołkami itp są w stanie zabić lub przynajmniej odstraszyć intruza. Co do Black Listy to jest to po prostu kpina, post zrobiony po to żeby się wyżalić, nikt nie dba o to co jest tam napisane, oczywiście kiedy chcesz się dostać do jakiejś guild pytają Cię czy nie jesteś przypadkiem BL'ed, możesz śmiało powiedzieć, że nie bo i tak nikt tego nie sprawdzi, Black Lista Secury ma tyle stron iż nikomu nie chce się jej nawet przeglądać w poszukiwaniu ksywki postaci która ma być przyjęta do guild czy zaproszona do udziału w jakimś Quest'cie. W Tibia Rules jest wyraźnie napisane na samym początku "traktuj innego gracza w taki sposób w jaki Ty byś chciał żeby on Cię traktował", dlatego jeśli widzisz, że ktoś wybił ci slimy na których trenowałeś poświęć te pół albo godzine czasu daj mu follow i wybij mu wszystko czego się dotknie. Zapewniam, że na następny raz już slima czy innego monstera nie dotknie jest to na zasadzie Ty mnie uderzyłeś to ja Cie uderze, no ale, co inego można na Securze zrobić

Pozdro
~Pekay
  Odpowiedz z Cytatem