Zobacz pojedynczy post
stary 08-06-2005, 22:04   #317
Daywolker
Użytkownik forum
 
Daywolker's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2005

Posty: 10
Domyślny

WITAM musialem w koncu cos napisac bo ****a w ****iacie mnie jzu tym co piszecie

Dziekuje za to co omnie sadzicie.Prawda duzo walczylem duzo expowalem znam sie troszke na tym ale jeszcze ucze sie garc w tibie nie jestem asz tak dobry

Po 1 Aklodah jak robisz se to *******ana gildie to nie wypowiadaj sie tu na czacie bo ****a nie dostaniesz z mojej strony zadnej pomocy i prze***ierz wojne i na *** i tak wogule to zaznos jest zemna bo to ziom z morgany !

Po 2 Losari nie mam nic do ciebie ale wiesz jak gra sie na kilku ownerach to szybko mozna bana wychaczyc i tak se pomysl czy taki dobry jestes

Po 3 Na kazdym servie zawsze polacy dostaja w ryj dalczego? dlatego ze ****a nie umiecie walczyc i bojicie sie o chary a co po tym jak juz wygracie to takie ***ane pa robicie ze kazdego polak wszyscy chca zabijac

Po 4 Ja nie bede lvlowa tak szybko poniewasz ja mieszkam w angli i pracuje i nie mam asz tak czasu lecz ****a ten server bedzie polski i jak komus ****a sie nie podoba lub wejdzie mi w droge to roz*******e !!!!

Nie ma zadnego polskiego serva zeby polacy tylko grali moze ****a pokazcie cos wrescie tyle lat w to ****a gracie i ****a albo amcie hunta albo cos

Wakacyjny server idzie bardzo duzo ludzi z sevrów bedzie wiele wojen wiec ****a albo bedziecie sie razem trzymac albo ****a znowu se czekacie na nowy server

I prosze nie kozaczyc bo tak na prawde ****a ***a niektóre osoby moga zrobic...

Ja robie swoja gildie i jak ktos w niehc chce byc to w pisac sie na strone
http://blog.tenbit.pl/modor Wszystkim pomoge ale prosze grajcie mormalnie i glowy uzyc troszke:@)

Daywolker jest offline