Zobacz pojedynczy post
stary 01-06-2009, 23:39   #4354
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubol9999 Pokaż post
Moja teoria jest prosta: gdyby spike sword dało się zdobyć, już na pewno ktoś znalazłby rozwiązanie do tego czegoś(questa?).
Jasne ludzie istnieja od ch*j wie jak dlugo a jednak nie bylo zadnego racjonalnego dowodu na istnienie Buga . I co ? Najwieksza korporacja jeszcze nie upadla .. dziwne nie ?
Cytuj:
W przeciągu 12 lat próbujemy coś zrobić a w ogóle się w tym kierunku nie ruszamy.
Ufff tak od 12 lat rookgaard nawet tak dlugo nie istnieje wiec za przeproszeniem pier***** sie w leb byle mocno moze cos pomoże chociaz watpie - osiągnąłeś szczyt ciemnej strony mocy (tzw. trollostwa).
Cytuj:
Kiedyś czytałem, że dawno, dawno temu był otwarty quest na dwarven shield, brass armor i studded legs.
A ja czytalem ze "wjewjurki umiom latac i walom z ożehuw"
Cytuj:
Nie wiem, czy to była prawda, ale jeśli quest został zamknięty,
Boże ja pierdziele skąd sie takie bałwany jak ty biora? W jakims tam wywiadze bylo mowione (przez CMa) ze Cipsoft nie usuwa questów .
Cytuj:
A powiedzcie mi jedno: gdyby quest był otwarty i dużo osób miałoby już rzeczy takie, jak SS, czy brass armor, czy byłoby to normalne? Setki rookstayerów latałoby (sry: biegałoby oczywiście ) po całej mapie Rookgaardu i biłoby co popadnie. Dodatkowo większość potworów wzięliby na hita. Wg mnie jest to bez sensu
Dlatego taki quest jesli w ogole istnieje to jest dla elity \o/ , jesli istnieje to gdyby ktos opublikowal spoiler Cipsoft by ten quest pewnie zablokowal .Pozatym pewnie jesli istnieje to mozna go wykonac raz na server/glowny restart (upy) badz jest jakis wymóg w stylu lvl 100 + a jakis npc zacznie z toba na jakis tam temat gadac. Chociaz i tak ch** by to takiemu 100 rookstayerowi dalo jak albo wali z mace albo i tak z katany bierze wszystko na hita
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem