Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2009, 01:13   #14
Aron Roar
Użytkownik Forum
 
Aron Roar's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: skuntowni
Wiek: 31
Wpisy bloga: 23

Posty: 292
Stan: Na Emeryturze
Aron Roar ma numer GG 833224
Domyślny

@Tompior
Tak, regulamin forum odnosi się też do blogów ale czy słusznie? To jest regulamin FORUM a jak wczesniej wspomniałem blogi nieco sie od forum różnią.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior
ale wiadomo, że za zwykłe rozmowy (offtop) na blogach bana nie dostaniecie.
A o ile się zakładasz? Tu nie chodzi o Ciebie, bo wiem, że jesteś sprawiedliwy i bana bez powodu nie dasz.

Nie mam też większych wątów do reszty moderacji, bo nasze zachowanie patrząc przez pryzmat forumowego "porządku" może być wkurzające, ale my blogersi przystopowaliśmy bardzo po wkroczeniu moderacji na ziemie niczyje (czyt. blogi) więc może i mody mogłyby trochę łagodniej na nas spojrzeć. Wbrew pozorom my nie przebywamy na blogach dlatego że czerpiemy destruktywną przyjemność, lecz z powodu, że wytworzyła się tam bądź co bądź sympatyczna społeczność. Nikomu poza blogami krzywdy nie robimy, a nawet na blogach zachowując się przyzwoicie nic złego nikogo nie spotka.
Także ten temat obrazuje, że przynajniej część blogersów chce kompromisu, a nie wojny z moderacją. Na pewno ja nie chcę pociągnąć takiego stanu rzeczy w którym nie ma tygodnia podczas którego nie mam bana.

Prosze o rozpatrzenie tego.
__________________
Bloki mom ojczysnom
Aron Roar jest offline