Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2009, 02:02   #18
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aron Roar Pokaż post
Czy za kradzież będziesz osądzał tak samo dorosłego i dziecko?
A co to ma do rzeczy? Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że wszystkie organy prawa, przepisy i obowiązki, prócz tego, że same są przepisami, muszą być zgodne z konstytucją. Tak samo jest z zasadami na blogach i na forum.
Cytuj:
A kto na tej stronie prowadził, prowadzi, bądź zamierza prowadzić prawdziwego bloga. Nawet jesli tak to wybierze onet, blogasek.pl lub inne przeznaczone portale, a nie forum.t.pl. Jak już kiedyś jakiś mod wspomniał, blogi to była jedna wielka pomyłka, ale teraz tego nikt nie usunie.Więc jeżeli nie będzie to służyć pierwotnemu celowi to czemu nie miałoby służyć czemu innemu co będzie wykorzystywane.
Poza tym ten portal "nie dojrzał" do blogów. Sam ostatnio napisałem poważny wpis. Jak to się skończyło? Ty Rypko mnie wyśmiałeś.
Operuj konkretami (chodzi o te wyśmianie). To, że ktoś napisał poważny wpis, nie oznacza, że nie może mi się wydać słaby, źle zbudowany, bądź komiczny, czy też z nim się nie zgadzam. Tak samo jak może mi się spodobać. To jest część komentarza.

Co do reszty, to już kwestia gustu. Ty opisałeś swój pogląd nt blogów na t.pl, a ja swój, nie widzę specjalnie tematu do polemiki.

btw, dostałem linka na PW od Ghernie (thx btw), że chodzi Ci o to:
http://www.forum.tibia.pl/blog.php?b=2642
No to kurde, srsly, do wyśmiania temu postowi było bardzo daleko.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 30-07-2009 o 02:08.
Rybzor jest offline