Zobacz pojedynczy post
stary 24-03-2006, 19:44   #1
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny Poradnik (?) dla paladyna (?).

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami... zaraz, zaraz to nie ta bajka. Pozwólcie więc, że zacznę od nowa. Dawno, dawno temu, przed dwoma update'ami pewna zwariowana dziewczynka nazywająca się wyniośle Vaxxią postanowiła napisać poradnik dla wspaniałej profesji jaką jest paladin, zachęcona zapewne kontrą pewnego użytkownika forum na jej post odnoszący się krytycznie do jego poradnika (odpowiedz brzmiała mniej więcej "Jak się nie podoba to napisz lepszy"). Jako iż pisanie sprawą nudna jest (?), zabawa ta dość szybko jej się znudziła i poradnik nigdy nie został kompletnie ukończony. Miesiące upływały, czasami nieco do tego poradnika wracała (m.in. aktualizując go tak aby odzwierciedlał realia update'u z Tiquandą), jednak jej więź z Tibią stawała się coraz bardziej luźna... W końcu po latach (no dobra... po niecałym roku) przyszedł dzień w którym zdała sobie sprawę, że w Tibię już dobre sześć miesięcy nie gra i nic nie zapowiada aby kiedykolwiek zaczęła grać ponownie, a skoro nie gra to poradnika z pewnością nie ukończy. Postanowiła - skoro poradnik sobie leży sobie bezużyteczny w Wordzie, to może tak wrzucić go na forum, niech sobie ludzie w przypadku nadmiaru wolnego czasu poczytają? Więc macie. Potraktujcie to raczej jako ciekawostkę niż prawdziwy poradnik, głównie z tego względu że jest on już mocno przestarzały, a do tego niedokończony. Może kilka osób po zadaniu sobie trudu przeczytania go nauczy się czegoś, co jeszcze nie zdążyło się przez te wszystkie updejty zdezaktualizować? Jeśli tak to mogę uznać, że na coś to moje pisanie się przydało . Miłej (albo i nie) zabawy.

PS. Dział został wybrany rozmyślnie, gdyż wrzucanie nieukończonego, przestarzałego poradnika do propozycji artykułów uważam za głupotę.

PPS. Ostrzeżenie: Tekst zajmuje w notatniku jakieś 60 kb...

PPPS. Ostatecznie zdecydowałam się umieścić w inne, bo jakoś mi nigdzie indziej nie pasuje...

PPPPS. Lubie pisać PS’y.
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.