Zobacz pojedynczy post
stary 19-10-2011, 21:55   #4738
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Metallica & Lou Reed - Lulu, cały album

Album wyciekł dzisiaj do sieci. Dla jednych genialny, dla innych totalny gniot. Mnie osobiście powalił i uważam, że jest absolutnie genialny. W niektórych utworach ma się wrażenie jakby w tle grała nie Metallica z ostatnich lat, a Slayer. W innych mamy za to wspaniały klimat. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze, różnorodnie. Materiał jest trudny, eksperymentalny, wielu osobom się nie podoba, ale cóż. Mnie album wciągnął na dobre Wszystkim polecam się zapoznać.


Że cocococococo?! Już jest ta płyta do kupienia, czy tylko wyciek wczesnej wersji?




EDIT:


co to k*rwa jest?

Jeśli cała płyta jest taka, to ja podziękuje.



Pobrałem płyte - 1-sza piosenka - k*rwa mać, wokal tego kretyna psuje wszystko, nie pasuje to do niczego :|


EDIT 2:

Szczerze ? Myślałem że po Death Magnetic Metallica podniesie się i powróci do poziomu który reprezentowała kiedyś. Po przesłuchaniu kilku piosenek z tej płyty, stwierdzam, że nie ma dla nich ratunku. O ile kompozycje Metallici są dobre, to Lou psuje WSZYSTKO. Zgadzam się, piosenki mają genialny klimat, jednak wokal Lou nie pasuje do niczego, nie "śpiewa" w rytm, fałszuje - generalnie psuje tą płytę.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 19-10-2011 o 22:18.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem