Zobacz pojedynczy post
stary 11-02-2006, 07:40   #1
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Pergamin Konkurs na tibia.pl rusza!

Zgodnie z zapowiedzią dziś, tj. 11-tego lutego rozpoczyna się krótki konkurs na tibia.pl. Krótki, wcale nie oznacza, że nie warto się nim kłopotać bo nagrody są świetne, jak to z resztą bywa na konkursach organizowanych przez tibia.pl, a to za sprawą Dr.omadera, pierwszego w historii wielbłąda totalitarystę, oraz premium accountów, kupionych za pośrednictwem droma, oraz innych sponsorów.

Sponsorami nagród są:



Przypominamy, że kupując kubek lub koszulkę lub też PACC w firmie drom wspomagasz konkursy i tibia.pl!

Póki co, jest jeszcze sporo czasu, by zapoznać się z regulaminem, konkursu, a muszę wspomnieć, że warto, gdyż bez wiedzy, którą posiądziesz dzięki tej lekturze, nie masz najmniejszych szans na zwycięstwo. Być może brzmi to przerażająco, ale naprawdę nie ma się czego obawiać. Chodzi tutaj o wykonanie różnych, dziwnych z pozoru czynności, abyśmy wszyscy wiedzieli, że nadsyłane przez was filmy są takie, jakie powinny być.
Aby nie trzymać Was w w nie pewności, choć chętnie bym was jeszcze trochę podenerwował jakaś bezsensowną paplaniną, życzę wszystkim zwycięstwa i dobrej zabawy.
A gdzie link do tematu? Wiem, wiem, nie podałem . Jest tutaj, a tutaj znajdziecie kopię zapasową regulaminu, jeśli forum zaczęłoby szwankować.

Na forum jest poradnik idiot-friendly dotyczacy obsługi Tibicam. Napisany został przez The_FaLLen i znajduje się tutaj: klik

Ludzie! Czytajcie regulamin ze zrozumieniem! Za głupie pytania będą ostrzeżenia i bany!
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!

Ostatnio edytowany przez bosal - 11-02-2006 o 16:36.
Hegemmon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.