Temat: Only Nerana
Zobacz pojedynczy post
stary 07-07-2007, 05:49   #3203
Ethanamoz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 213
Skille: 17/29
Poziom mag.: 82
Domyślny

@Scartex
Nie jestem frajerem ani też dwunastoletnim dzieckiem. Bardzo mi przykro gdy czytam jak oskarżasz mnie że jestem złodziejem. Użytkowników forum proszę o zapoznanie się z moją wersją i ocenieniem czyje zachowanie jest karygodne.

Scartex zaproponował mi hunt demonów za jego sd (nie jest to ani powalający exp ani tez nie ma szans na profit bo 100% dla niego, mimo to z nudów zgodziłem się na jego propozycje). Umówiliśmy się że oczekując na spawn ja bije hero (zająłem sobie spawn hero). Byliśmy na single spawnie zabiliśmy 6 demonów, zobaczyłem że poszło mi juz 4bp sd (tzn BARDZO DUZO) szkoda mi się trochę zrobiło jak gigantyczny waste będzie miał ten koleś tym bardziej gdy zauważyłem że nie obiera demków, poprosiłem wiec żeby dali mi tp, pobiegłem na ugh do domku po swój blessed wooden stake powiedziałem żeby na mnie czekali że będę za dosłownie 5 minut. Gdy wróciłem oni juz śmiali mi się w twarz że wyjęli mi z respa hero c legi, bardzo się zdenerwowałem, złodziei traktuje jak należy traktować złodziei, widać na ssku napisałem "oddajesz mi moje c legi albo koniec hunta" nie rozumiem tylko dlaczego Scartex wolał stracić 16bp sd zamiast oddać c legi prawowitemu właścicielowi. Fakt czytając chanell pokazany przez Scartexa możecie odnieść na mój temat błędne, złe wrażenie, zbyt dużo przekleństw ale to wszystko w nerwach.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum i na zakończenie mały ssik:

Ethanamoz jest offline