Temat: Only Nerana
Zobacz pojedynczy post
stary 07-07-2007, 19:47   #3214
Ethanamoz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 213
Skille: 17/29
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scartex Pokaż post
moje waste nie twoje
przeciez nie napisalem ze moje ale mimo wszystko szkoda ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scartex Pokaż post
powiedziales zebysmy ci dali tp... nic wiecej... nawed na PM nie raczyles odpowiedziec
pisalem na priv zebyscie czekali ze juz wracam na ugh (gdy wrocilem to nie wy czekaliscie na mnie tylko ja na was bo wy jeszcze konczyliscie bic moje hero)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scartex Pokaż post
TWOJE?:| jestes pierdolniety... jak ty nawet tego hero na oczy nie widziales...
Tak, nie widzialem, ale jesli bym huncil demki ze zmycha albo z kims inym normalnym to bym zobaczyl, dziwne ze jako 1si mieliscie takie problemy dla mnie to jest logiczne ze jak ktos ma zajety spawn to mu sie nie wybija a loot z potworkow tego spawna w tym czasie jest osoby huncacej

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubq Pokaż post
Stary, chciales tp, ze sobie poszli na hero to ich sprawa... I tak zanim przyszedles zrespil sie pewnie next hero...Jak Ci sie tak przykro zrobilo, ze waste SD to trzeba bylo mu zostawic te c legi zal -,-
Zal to sobie mozesz mowic do kolegow a nie do mnie, co innego jest jak moge pomoc im "pozbierac ze 20k z ziemi" (byloby niczyje a dzieki mnie byloby jego), niz jak mam oddac swoj item im dla zmniejszenia wastu (bo c legi bylby moje a oni ukradli) na tym ze pozycze WBS nic nie tracilem dlatego uznalem ze byloby to mile z mojej strony. To tyle wiecej sie tlumaczyl nie bede wyzywajcie mnie dalej mam to daleko i tak widze ze sie wypowiadaja tylko koledzy Scartexa ktorym kazal zeby mnie tu zjechali pozdrawiam, do zobaczenia na Neranie.

btw. zal to jest ze 64 ek nie bierze na hunta demkow bws ^^
btw2. naprawde 16bp sd to dla mnie nie pieniadze, i w calej tej sprawie nie chodzi o to zeby zarobic 10k tylko o to ze gramy na swiecie non pvp i jak ja moge zareagowac na to ze mnie okradziono? Moglem tylko dzieki temu ze mialem jego sdki na plecach poprostu tez je zabrac, na pvp zalatatwia sie takie sprawy nieco inaczej...

p.s. przepraszam za brak polskich znakow.

Ostatnio edytowany przez Ethanamoz - 07-07-2007 o 19:56. Powód: btw. i btw2.
Ethanamoz jest offline