Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2011, 16:00   #3071
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
ale na tbc tez tak bylo...
Z tym że w tbc nie ułatwiano nic, a wręcz przeciwnie W tbc była genialna fabuła, genialnie skonstruowany "super-boss dodatku" (tak samo jak w WoTlku zresztą ), ciekawe krainy, mega ciekawe questy, epicki soundtrack i KLIMAT na raidach (http://www.youtube.com/watch?v=dedMP7eda2E połączone z występem na scenie i głosem zapowiadającego ducha <3), nie było robionego nic na siłe (m.in. Zul'Gurub i Zul'Aman przerobione na 5-man, wtf ? :|) i takie mini-pvp w każdym regionie też było świetnie.


W Wotlku EPICKI Ulduar soundtrack ,jak i z resztą sam Ulduar, który tak mocno ociekał zajebistością, że aż mi się monitorem wylewało, sama otoczka jak i Lich King powodowały że w Wotlka chciało się grać (ja w cataclysma aktywnie grałem może 30 dni, potem logowałem się raz-dwa razy na tydzień na około 2 godziny, 15 dni przed zakończeniem pre-paida stwierdziłem iż cata jest tak do dupy i że nawet nie ma się co męczyć.) Jedyne co cata miał dobre to heroici (trzeba było trochę pomyśleć) i te dodatki gildyjne.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 16-07-2011 o 17:03.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem