Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2011, 16:37   #3072
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A teraz co? Na pvp nawet nie ma co patrzeć, a raidowanie stało się drugą pracą - komplikacje komplikacjami, ale niektóre encountery są bardziej złożone niż nie jeden program :x I atmosfera tego dodatku jest cienka.

A szkoda.
mi chodzi o to. Ludzi za czasow TBC narzekali ze riadowanie to bylo cos dla wybrancow ze tylko najlepsi mogli sobie na to pozwolic. Blizzard zminil pod dzieciaczki i w wotlku kazdy juz mogl i znowu bylo zle choc juz(imho) lepiej bo wprowadzil te hardmody itd. A teraz co? Znowu zle bo za trodne... Jak sie gracze zdecyduja to moze jakos to bedzie wyglądac. Bo jak blizz dostaje po mordzie bo jest trodno to robi latwo, jest latwo dostaje po mordzie bo jest latwo, miesza zeby bylo i latwo i trodno tez zle tez po mordzie dac. Jak sie tak ciagle obrywa po mordzie to trodno miec checi zeby zrobic cos fajnego... Ja bym jednak wolal zeby te 25 byly hard ze ojp a 10 easy zeby jednak kazdy nawet niedzielny gracz mogl wziasc w tym udzial, ale zeby obie opcje mialy hardmody. Zeby nawet posrod dobrych tylko ci najlepsi mogli sie wykazac.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem