Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2006, 08:31   #79
MObik
Użytkownik Forum
 
MObik's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2004
Lokacja: Norwegia

Posty: 75
Imię: Chaos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 88-84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
zaprzecz sharingowi mateuszka dragona malego albo neroxa??? watpie abys sie odwazyl chyba ze chchesz zorbic z siebie nic niewiedzacego nooba ktory robi posty;]
wiecej osob szkoda czasu wymieniac,fakt ze na pvp sharing takze jest ale na non pvp widac to bardzo(nielicza taifuna na pvp bo tam to nie ze widac sharing ale normalnie smierdzi)

@thuamiid

smieja chyba sie ci ktorzy juz niegraja bac ci ktorych nienawidze(oj kilku pl by sie znalazlo za swoje kozaczenie a wczensije plakanie"sua plizzz") i o ty wiedza,,wiekszosc ludzi mnie zna z innych swiatow i wie jaki jestem i szanuje mnie za posiadanie wlasnego zdania a nie lizanie d....

co do haj lvlv to nigdy sie neiuwazalem za takiego i mozesz mi wierzyc albo nie ale chyba jako nieliczny gracz nietraktuje ludzi od posiadania lvl jaki kto ma,

malo mnie znasz,malo znasz sytuacje na arcani wiec po co piszesz rzodkiewka jest supery?

Tak sie składa że ja zaprzecze jakoby Mateusz dzielił konto znam go od dosc dawna.I jak nie masz zielonego pojecia o czym piszesz to poprostu Stfu.Co wiecej może ty Konto dzielisz ze masz taką manie prześladowczą?a może poprostu żal w dupe sciska?Tak czy siak Burak jestes.
__________________
The Story Never Ends
MObik jest offline